Afvoerslang 2.5 meter recht met houder AFV2,5H

€ 7,99
Op voorraad
Bestelnummer
114-100-0108

WASMACHINE VAATWASSER WATER AFVOERSLANG

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer114-100-0108
MerkUniverseel, WPRO
Origineel nummerAFV2,5H
Verpakkingsaantal1
EAN1141000108
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
ZANKER
811191371893100
8121913719891
CL808291372254100
CL8103913722561
CL810391372256100
CLASS608091371485100
CLASS608191371478100
CLASS610191371479100
CLASS808191371986100
CLASSIC607091371443200
CLASSIC608091371485100
CLASSIC608191371478100
CLASSIC608291373413100
CLASSIC609091373417100
CLASSIC610191371479100
CLASSIC610291373414100
CLASSIC808091371779100
CLASSIC808091371779200
CLASSIC809591372295100
CT206191372832100
CT206191372752200
CT286091372525100
CT286191372753200
CT296091372524100
CT296191372754200
CT206091372523100
CTK206091373432100
CTK296091373433100
DUO1100T91372217100
DUO1104T91372462100
EW1115Y91372103100
LAVITA8091RS91372018100
LAVITA8092RS91372255100
LAVITA8105RS91372257100
LAVITA811191371988100
LAVITA8112RS91372251100
LAVITA812091371782100
LAVITA812091371782200
LAVITA812091371782300
LAVITA812191371989100
LAVITA8122913722531
LAVITA8122RS91372253100
LT120091372755100
LT205091372522100
LT215091372521100
LT225091372520100
WTT216091372529100
WTT216091372529200
AEG
ADORINA391373408200
ADORINA360525150100
CARAT265860525100400
FUTURE91372829100
LAVAMAT2390091373456100
LAVAMAT2390691373457100
LAVAMAT2390991373454100
LAVAMAT243060525110600
LAVAMAT243091371498100
LAVAMAT243091371498200
LAVAMAT244291373438100
LAVAMAT2500091373455100
LAVAMAT255091373416200
LAVAMAT255091373405100
LAVAMAT255060525120500
LAVAMAT255091371497200
LAVAMAT255060525130500
LAVAMAT255091371496100
LAVAMAT255091373416100
LAVAMAT255060525110500
LAVAMAT255091371497100
LAVAMAT255060525100500
LAVAMAT265091371490200
LAVAMAT265091371489100
LAVAMAT265091371489200
LAVAMAT265091371488100
LAVAMAT265060525110200
LAVAMAT265060525100200
LAVAMAT265091371490100
LAVAMAT265091371488200
LAVAMAT265060525120200
LAVAMAT265691373415200
LAVAMAT265660525100700
LAVAMAT265691373415100
LAVAMAT2656SENS91373415200
LAVAMAT265891373407100
LAVAMAT265960525100300
LAVAMAT265991373406100
LAVAMAT265991373406200
LAVAMAT266091373453100
LAVAMAT275091371493100
LAVAMAT275091371493200
LAVAMAT275091371491100
LAVAMAT275060525100100
LAVAMAT275060525120100
LAVAMAT275091371491200
LAVAMAT424291372618100
LAVAMAT434291372690100
LAVAMAT4380091372660100
LAVAMAT4390091372659100
LAVAMAT4390691372663100
LAVAMAT4390991372662100
LAVAMAT444291372573100
LAVAMAT444391372741100
LAVAMAT4500091372658100
LAVAMAT4500991372667100
LAVAMAT454091372569100
LAVAMAT464291372561100
LAVAMAT465691372274100
LAVAMAT4700091372657100
LAVAMAT4710991372661100
LAVAMAT4717991372789100
LAVAMAT4727091372759100
LAVAMAT4727091372656100
LAVAMAT4737091372655100
LAVAMAT474091372265100
LAVAMAT474291372572100
LAVAMAT474291372562100
LAVAMAT484291372564100
LAVAMAT484291372570100
LAVAMAT485091372123100
LAVAMAT485091372121100
LAVAMAT485091372122100
LAVAMAT485991372147100
LAVAMAT4890T91372464200
LAVAMAT4890T91372468200
LAVAMAT494291372571100
LAVAMAT494391372811100
LAVAMAT495091372092100
LAVAMAT495091372093100
LAVAMAT495091372091100
LAVAMAT495291372159100
LAVAMATCARAT265860525100400
LAVBELLA60514691600
LAVBELLA60514691500
NOVAMAT60542096200
NOVAMAT42160542095600
OKOTRON220160542095700
OKOTRON220191372124100
TT86091371498200
MARIJNEN
CMT10391372427100
CMT10491371799100
CMT104291371799300
CMT12491372428100
CMT60391372541100
CMT62491372542100
CMT80291372426100
CMT8391372015100
MB3210X91378680100
MB3210X91378680200
MB3228X91371693100
ELECTROLUX
EW1000T91371914100
EW1000T291371914200
EW1011K91373462100
EW1014T91372433100
EW1040T913722931
EW1040T91372293100
EW1041T91372598100
EW1045T91372444100
EW1046K91371464100
EW1047K91373409100
EW1047K91373410100
EW1047K91373410200
EW1100T91371915100
EW1103T91372215100
EW1105T91372445100
EW1105T191372445200
EW1115Y91372103100
EW1120Y91372461100
EW1120Y91372461200
EW1214T91372434100
EW1230T91371916100
EW1231T91371994100
EW1231T913719941
EW1233T91372446100
EW1240K91373450100
EW501T91371905100
EW515T91372442100
EW524T91372554100
EW622K91373437100
EW712T91372530100
EW713T91372483100
EW714T91372637100
EW805T91371910100
EW805T291371910200
EW812K91373419100
EW814K91373458100
EW900T91371911100
EW900T291371911200
EW901T91371912100
EW902T91371913100
EW902T913719131
EW903T91372260100
EW924K91373418200
EW924K91373418100
EW924T91372822100
EW925T91372443100
EW940T91372292100
EW940T91372292200
EW941T91372585100
T104191372543100
T124191372544100
WH1085TL91371702100
WH11591371977100
WH203091371477100
WH21191371434100
WH213091371465100
WH21491371403100
WH21591349560100
WH21991349520100
WH22091371462100
WH22091371440100
WH223091371466100
WH225091371722200
WH230091378550100
WH230091378550200
WH230091378550300
WH233091371978100
WH233191372201100
WH233291372209100
WH243091371467100
WH243191373412100
WH243591371918100
WH253091371919100
WH253191372207100
WH263091372003100
WH263591371917100
WH508591371856100
WH51691378210200
WH51691378210300
WH51891371813100
WH51891371813200
WH51891371813400
WH52691378240200
WH53291371778100
WH62691378230100
WH62691378230200
WH86091381890100
ZANUSSI
FL41291423005000
FL42391424005300
FL51391426005000
FL812V91422005300
FL814V91422005000
FL914IN91476000400
FLI80391487002700
FLS41291424081400
FLS47291424084600
FLS51291426080600
FLS51391426080700
FLS57291426082900
FLS812V91428081000
FLS814V914280811
FLS972V91478052900
TC50291373428100
TC84491373422100
TC88491373459100
TC97491373446100
TJ1274H91371997100
TJ1274H91371997200
TJ1284H91372640100
TL0532C91372008100
TL085391371995100
TL085391371995300
TL1004V91372421100
TL105491371996100
TL105491372280100
TL107391372424100
TL107391372634100
TL1074H91372053100
TL1074H913720532
TL1074H91372053200
TL1084V91372674100
TL127491372425100
TL1274C91372664100
TL44291372463100
TL48391372671100
TL503C91372487100
TL51191372418100
TL51391372488100
TL522C91372627100
TL522C99999992000
TL53291372226100
TL53291372435100
TL543C91372062400
TL543C91372062200
TL552C91372061300
TL552C99999991800
TL553C91372615100
TL555C91372614100
TL56291372227100
TL56291372436100
TL562C91372689100
TL563C91372641100
TL57391372635100
TL573C91372636100
TL57491372006100
TL58491372672100
TL653C91372742100
TL762C91372439100
TL773C91372678100
TL782C91372677100
TL832C91372054100
TL842C91372423100
TL852C99999992100
TL853C99999992800
TL862C91372688100
TL870C91372653100
TL873V91372477100
TL873V91372534100
TL883V91372673100
TL896V91372676100
TL963C91372493100
TL972C91372625100
TL972V91372535100
TL972V91372052200
TL974C91372647100
TL982V91372675100
TLC41291372420100
TLO95391372279100
WD822V191463403800
WDT1074H91372628100
WDT1096H91372460100
WDT1096H91372460200
WSJ119491372009100
WTJ1173V91372639100
Z40TL91372277100
Z500TX91372276100
ZC401X91371422100
ZC401X91371370100
ZC621X91371414100
ZC621X91371424100
ZC621X91373290100
ZC806X91371457300
ZC822X91373280100
ZC823X91371423100
ZC823X91371423200
ZCN85X91378350100
ZF725491426004100
ZF728491422003000
ZK84291371458100
ZT1000X91371584100
ZT104491371891100
ZT1244J91371892100
ZT40091371787100
ZT798291378350100
ZT798291378350200
ZT805X91378690200
ZT825JX291371818100
ZT830X91371644400
ZT84191371889200
ZT84191371889100
ZT84291371890100
ZT84291371890200
WHIRLPOOL
SL100091372644100
SL1000F91372644100
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen