Afvoerslang 1.5 meter recht met houder AFV1,5H

€ 6,99
Op voorraad
Bestelnummer
114-100-0106

WHIRLPOOL 481953028959 WASMACHINE VAATWASSER WATER AFVOERSLANG

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer114-100-0106
MerkUniverseel, WPRO
Origineel nummerAFV1,5H
Verpakkingsaantal1
EAN1141000106
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
BAUKNECHT
329211WA1200854011122000
5900ETRWA858318501000
AACHEN1000858360272000
BONN1200858359972000
BONN1200858359972990
EXCELSILENCE1400858355203900
EXCELLSILENCE1600858355103900
EXCELLENCEWA1400858355203000
EXCELLENCEWA1600858355103000
FRANKFURT1600858360172000
KOELN1400858360072000
NEPTUN1400858355703900
NEPTUN1400858355703100
NEPTUN1600858355403900
NEPTUN1600858355403100
STUTTGART1209858351212000
STUTTGART1209858351212004
STUTTGART1409858351312004
STUTTGART1409858351312000
STUTTGART1409858351312001
STUTTGART1609858351412000
STUTTGART1609858351412004
STUTTGART1615858357612900
STUTTGART1615858357612000
WA2140855493212001
WA2140855493212000
WA2340A855497812010
WA2340A855494520010
WA2340WSWA2340855494520000
WA2360855493312000
WA2360855493312001
WA2381855493412000
WA2381855493412001
WA2550A858310012000
WA2550WSWA2550855494020000
WA2560WSWA2560855494220000
WA2140WSNL855493212001
WA2140WSNL855493212000
WA2340WSNL855497812001
WA2340WSNL855497812000
WA2360WSNL855493312000
WA2360WSNL855493312001
WA2381WSNL855493412000
WA2381WSNL855493412001
WA2540WSNL855493912000
WA2540WSNL855493912001
WA2550WSB855494020001
WA2560WSNL855497712000
WA2560WSNL855497712001
WA2581WSNL855493612000
WA2581WSNL855493612001
WA3373WSNL855493512000
WA3573WSNL855493712000
WA3760WSNORDIC855496617000
WA3771WSD858310703000
WA3773WSNL855493812000
WASYMPHONY1000N858310112000
WASYMPHONY1200NL858310212000
WASYMPHONY1400N858310312000
ARCELIK
5900ETRWA858318501000
ZANKER
610291373414100
811191371893100
8121913719891
CL808291372254100
CL8103913722561
CL810391372256100
CLASS608091371485100
CLASS608191371478100
CLASS610191371479100
CLASS808191371986100
CLASSIC607091371443200
CLASSIC608091371485100
CLASSIC608191371478100
CLASSIC608291373413100
CLASSIC609091373417100
CLASSIC610191371479100
CLASSIC610291373414100
CLASSIC808091371779200
CLASSIC808091371779100
CLASSIC809591372295100
CT206091372523100
CT206191372752200
CT2061191372832100
CT286091372525100
CT286191372753200
CT296091372524100
CT296191372754200
CTK206091373432100
CTK296091373433100
DUO1100T91372217100
DUO1104T91372462100
EW1115Y91372103100
LAVITA8091RS91372018100
LAVITA8092RS91372255100
LAVITA8105RS91372257100
LAVITA811191371988100
LAVITA8112RS91372251100
LAVITA812091371782300
LAVITA812091371782100
LAVITA812091371782200
LAVITA812191371989100
LAVITA8122913722531
LAVITA8122RS91372253100
LT120091372755100
LT205091372522100
LT215091372521100
LT225091372520100
WTT216091372529100
WTT216091372529200
NEUTRAL
617594WA1200OEKO854010022000
VIKING
617618WA1400OEKO854010122000
AEG
ADORINA360525150100
ADORINA391373408200
CARAT265860525100400
FUTURE91372829100
LAV275091371493200
LAV4890T91372464200
LAVAMAT243091371498200
LAVAMAT255091371497200
LAVAMAT2550CH91373416200
LAVAMAT265091371488200
LAVAMAT265091371489200
LAVAMAT2656SENS91373415200
LAVAMAT265991373406200
LAVAMAT275091371491200
LAVAMAT275060525100100
LAVAMAT444291372573100
LAVAMAT454091372569100
LAVAMAT4700091372657100
LAVAMAT4710991372661100
LAVAMAT4727091372656100
LAVAMAT4737091372655100
LAVAMAT2390091373456100
LAVAMAT2390691373457100
LAVAMAT2390991373454100
LAVAMAT244291373438100
LAVAMAT2500091373455100
LAVAMAT265091371490200
LAVAMAT266091373453100
LAVAMAT4380091372660100
LAVAMAT4390091372659100
LAVAMAT4390691372663100
LAVAMAT4390991372662100
LAVAMAT4500091372658100
LAVAMAT4500991372667100
LAVAMAT4717991372789100
LAVAMAT4727091372759100
LAVAMAT474291372572100
LAVAMAT484291372564100
LAVAMAT494391372811100
NOVAMAT23060542096200
NOVAMAT42160542095600
OKOTRON220160542095700
OKOTRON220191372124100
TT860391371498200
WHIRLPOOL
AWM019857001920000
AWM020857002020000
AWM021857002120000
AWM022857002220000
AWM023857002315000
AWM026857002603000
AWM027857002703004
AWM027857002703001
AWM027DA857002703000
AWM029857002915001
AWM029857002915004
AWM029857002901000
AWM029857002915000
AWM031857003110000
AWM032857003229004
AWM040857004010907
AWM040857004001900
AWM040857004001907
AWM040857004010900
AWM040EPI857004001000
AWM040EPI857004001004
AWM040O857004010000
AWM040O857004010004
AWM041857004101900
AWM041857004138900
AWM041857004138907
AWM041EPI857004101000
AWM041EPI857004101004
AWM041I857004138000
AWM042857004229907
AWM042857004229000
AWM042857004229004
AWM042857004229900
AWM049857002915900
AWM049857002915300
AWM6130857061312000
AWM6130857061312001
AWM8143B857081420000
AWM8143B857081420001
AWM8143B857081420004
AWM8149857081412001
AWM8149857081412004
AWM8149857081412000
AWM8163857081672000
AWMQUALITY1400857071412000
AWMQUALITY1400857071412001
CENTO1400859230112010
DLC6008859230238010
DLC6010859230138010
G2PWM1857003215907
G2PWM1857003215000
G2PWM1857003215500
G2PWM1857003215900
GRANDPRIX1600857016012990
GRANDPRIX1600857016012900
GRANDPRIX1600857016012904
GRANDPRIX21600857004212900
GRANDPRIX21600857004212000
KIW1859233715200
RAINBOW1600859209112000
RAINBOW1600859209112001
REDZAC1400A857014030001
REDZACA857014030000
SL100091372644100
SL1000F91372644100
MARIJNEN
CMT10391372427100
CMT10491371799100
CMT104291371799300
CMT12491372428100
CMT60391372541100
CMT62491372542100
CMT80291372426100
CMT8391372015100
MB3210X91378680200
MB3210X91378680100
MB3228X91371693100
ELECTROLUX
EW1000T91371914100
EW1000T291371914200
EW1011K91373462100
EW1040T91372293100
EW1040T913722931
EW1041T91372598100
EW1046K91371464100
EW1047K91373410200
EW1047K91373410100
EW1100T91371915100
EW1103T91372215100
EW1105T91372445100
EW1105T191372445200
EW1120Y91372461200
EW1120Y91372461100
EW1230T91371916100
EW1231T913719941
EW1231T91371994100
EW1233T91372446100
EW1240K91373450100
EW524T91372554100
EW805T91371910100
EW805T291371910200
EW814K91373458100
EW900T91371911100
EW900T291371911200
EW902T913719131
EW902T91371913100
EW903T91372260100
EW924T91372822100
EW940T91372292100
EW940T91372292200
EW941T91372585100
RTT1041S91372543100
RTT1241S91372544100
WH1085TL91371702100
WH516291378210200
WH516391378210300
WH518191371813100
WH518291371813200
WH518491371813400
WH526191378240200
WH532191371778100
WH626191378230100
WH626291378230200
ZANUSSI
FL41291423005000
FL42391424005300
FL51391426005000
FL812V91422005300
FL814V91422005000
FL914IN91476000400
FLI80391487002700
FLS41291424081400
FLS47291424084600
FLS51291426080600
FLS51391426080700
FLS57291426082900
FLS812V91428081000
FLS814V914280811
FLS972V91478052900
TC88491373459100
TC97491373446100
TJ1274H91371997100
TJ1274H91371997200
TL085391371995300
TL107391372634100
TL107391372424100
TL1074H91372053200
TL1074H913720532
TL1074H91372053100
TL127491372425100
TL522C99999992000
TL552C99999991800
TL57491372006100
TL832C91372054100
TL842C91372423100
TL852C99999992100
TL853C99999992800
TL972C91372625100
TL972V91372052200
TLO95391372279100
WDT1074H91372628100
WDT1096H91372460200
WDT1096H91372460100
Z40TL91372277100
Z500TX91372276100
ZC401X91371370100
ZC401X91371422100
ZC621X91371424100
ZC621X91373290100
ZC621X91371414100
ZC806X91371457300
ZC822X91373280100
ZC823X91371423100
ZC823X91371423200
ZCN85X91378350100
ZF725491426004100
ZF728491422003000
ZK84291371458100
ZT1000X91371584100
ZT104491371891100
ZT1244J91371892100
ZT40091371787100
ZT798291378350100
ZT798291378350200
ZT805X91378690200
ZT825JX291371818100
ZT830X91371644400
ZT84191371889200
ZT84191371889100
ZT84291371890100
ZT84291371890200
IGNIS
IGS6100858010138000
PRIVILEG
PWF3505858011203010
PWF3525858011303010
PWF3526858011103010
PWF3546858011703010
PWF3625858011403010
PWF3626858011603010
PWF3646858011803010
ATAG
T600TXITDUM0111302
T612TXITDUM0111303
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen