AEG Greep Set Wasmachine 4055186631

€ 24,49
Op voorraad
Bestelnummer
220-000-1105

AEG / Electrolux / Zanussi / Marijnen / Zanker, handgreep voor de wasmachine. Compleet met deurhaak as en veertjes. Afmetingen deurgreep : 95 x 72 x 25 mm.

Omschrijving product

4055246955

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer220-000-1105
MerkAEG, Electrolux, Marijnen, Zanker, Zanussi
Origineel nummer4055186631
KleurWit
Verpakkingsaantal1
EAN7321422549940
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
ZANKER
EF3475691490621602
KWF60200WE91490802900
KWF60410WE91490822800
KWF61400WE91490601601
KWF71411WE91490664101
KWF71611WE91490664200
ELECTROLUX
EWS106110W91452903904
EWS106210W91452903504
EWS106410W91452912404
IKEA
RENLIGFWM91460434801
RENLIGFWM91460434601
RENLIGFWM91460434701
RENLIGFWM691453009302
RENLIGFWM691453009501
RENLIGFWM691453009301
RENLIGFWM791453023501
RENLIGFWM791453023401
ZANUSSI
ZKG714391460405100
ZKG716991460405300
ZWF5140P91490605001
ZWG6140PNDK91490602102
ZWG5100P91490600102
ZWG5120P91490601102
ZWG5140P91490602602
ZWG5140P91490604901
ZWG5148P91490606500
ZWG5160P91490605201
ZWG6100P91490600402
ZWG6120P91490602002
ZWG6120P91490602302
ZWG6140P91490604801
ZWG6140P91490602402
ZWG6141P91490601502
ZWG6160P91490605101
ZWG6160P91490604701
ZWG7120P91490620101
ZWG7140AP91490622201
ZWG7140AP91490620902
ZWG7140P91490622001
ZWG7140P91490620802
ZWG7140P91490621702
ZWG7160AP91490622301
ZWG7160P91490622101
ZWH7122J91490492501
ZWH7132J91490494100
ZWH7142J91490492601
ZWH7162J91490492701
ZWN57120L91490486900
ZWN6100L91490471201
ZWN6120L91490471301
ZWN7100L91490484701
ZWN7100L91490484801
ZWN7120L91490485201
ZWN7120L91490484601
ZWN7120L91490485901
ZWN7120L91490485001
ZWN7120L91490485801
ZWN7120L91490485101
ZWN7140AL91490485601
ZWN7140AL91490485701
ZWN7140L91490486401
ZWN7140L91490485401
ZWN7148L91490486700
ZWN77120L91490486800
ZWS510891452903206
ZWS58891452903006
ZANUSSI-ELECTROLUX
ZWG1102PS91490605401
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen