AEG Electrolux V-Snaar 1280 J6 Wasmachine 50680539009

€ 19,88
Op voorraad
Bestelnummer
220-000-0428

AEG, Electrolux, Marijnen, Zanussi, Zanker, Wasautomaat, Poly- Snaar, Snaar, Riem, 1280J6

Omschrijving product

O.A. ZFL850JX

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer220-000-0428
MerkAEG, Electrolux, Marijnen, Zanker, Zanussi
Origineel nummer50680539009
Verpakkingsaantal1
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
ZANKER
LAVITA604900000
LAVITA604900001
8500EXCLUSIV914570122
5035914570152
5035914570152
5035914570186
5035914570187
LAVITA914590014
LAVITA914590028
LAVITA914590033
LAVITA 850914590038
LAVITA914590041
LAVITA914590047
LAVITA 900914590052
900914600090
5045914600091
5035DELUXE914600140
5035LP914600149
5040914600163
5040914600163
ZANUSSI
ZF850X914490178
ZF850X914490178
ZF850WX914490179
ZF850WX914490179
ZF855JX914560011
ZF855JX914560031
ZF855JX914560031
ZF855JX914560031
ZWD853914620001
ZF82.80G914620054
MARIJNEN
MF4285X914490288
MF4285X914490288
CASTOR
CX585914490405
CX585914490530
CX585914490530
FRIGIDAIRE
IMPERIAL3804914490432
ZOPPAS
P618X914490438
P618X914490438
419F914490440
SATRAP
850-23914490463
ELECTROLUX
WH828914490522
WH823914570145
WA850914600121
WA850914600121
WA850914600154
WA850914600154
WH280914600159
WH2800914610003
WH2800914610003
WH2800914610006
WH2800914610016
WH2800914610034
WH2800914610034
WH2800914610034
WH3800SWS914610054
WH2800914610067
WH2800914610067
WH2800914610067
WH3800914610070
WH3800914610070
WH3800914610070
FAURE
76.20-1914560033
7452914620044
PRIVILEG
001976 0914560043
018499 4914560056
014390 9914560062
014393 3914560063
022188 7914560064
034726 0914600123
028875 3914620077
UNKNOWN
WH280914600159
WH280914600159
EH1900914610040
MATURA
OEKOJET850914610030
OEKOJET850914610051
OEKOJET852914610076
ELEKTRO HELIOS
EH1900914610040
HUSQVARNA ELECTROLUX
QW880H914610041
QW880H914610041
REX
RF850TD914620005
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen