AEG Electrolux Deurgreep Koelkast 2061766024

€ 9,99
Op voorraad
Bestelnummer
220-000-0774

AEG / Electrolux handgreep voor de koelkast in witte kleur. Afmetingen deurgreep : 186 x 36 x 65 mm

Omschrijving product

RT150

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer220-000-0774
MerkAEG, Electrolux, Marijnen, Zanker, Zanussi
Origineel nummer2061766024
Verpakkingsaantal1
EAN7321429211352
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
FRIGIDAIRE
14492354569500
150S93300209500
150S93300209501
154S93300258201
154S93300258200
15793300230700
157S93300230701
FR25092560251300
FR25092560251301
FR261092502200800
FR301092502221100
FR31092567167300
FR31092567167301
FR31192567150900
RF24092559068300
RF24092559068301
RF28092559165501
RF28092559165500
RF28092583066200
RU200S93300902401
RU200S93300902400
RU204S93300942801
RU204S93300942800
RU250S93300344800
TF10092272266000
TF10592272276100
TF11093300279000
TF11093300279001
AEG
23492261342000
ARCTIS4740DT92839141300
ARCTIS4900DT92839141400
FST14692272566900
FST146
FST4114
GT1000092272466500
GT1100092272566800
KT1150092362867800
KT1160092364867200
KT14192350466000
KT1455092342067600
KT15592342366900
KT16592362867900
KT17192342067700
KT1755092342366800
KT13592354567900
ZANKER
44439193300907201
44439193300907202
5014680093300346800
53393300287800
5332F01793300287800
55936993301233300
55947293301233400
CL23292344866300
CL235GL92344365200
FR16192277866500
FR16192277866501
FR20092287867600
FR160EN92277865800
KFG11001WE93301265800
KFG11001WE93301265801
KFT11400WE93301269800
KRG15802WE93301218700
KRG16101WE93301242700
KRG16101WE93301242701
KRG16102WE93301244800
KRG15802WE93301218701
KSU230A92560466700
KSU260A92502203600
KSU270A92594068600
KSU300A92502224100
KSU330A92567168800
KSU350A92502281900
KSU370B92502280400
KSU230A92560466701
TT12392272577400
TT13092364357900
TT13492362176400
TT13592364358900
TT13692362200700
TT15492362169300
TT16092364568100
TT16092364356400
TT160A93300208500
TT17092364956200
TT17092364867400
TT17492362868100
TT18092364956900
TT18492362870500
TT18592364959200
TT12592272567300
TT160A93300208501
TT164A93300258100
ZFK231B92287466300
ZKC200593300904401
ZKC200593300904400
ZKC200693300904800
ZKC200693300904801
ZKC200693300904802
ZKC201693300907204
ZKC201693300906000
ZKC201693300907203
ZKC250593300345300
ZKC250693300346100
ZKC250793300347801
ZKC160593300215400
ZKF192272576500
ZKF10092272467700
ZKF113893301263505
ZKF113893301263501
ZKF113893301263502
ZKF113893301263504
ZKF113893301263500
ZKF114693301263606
ZKF114693301263603
ZKF114693301263604
ZKF114693301263600
ZKF114693301263605
ZKF114693301263601
ZKF120593300282600
ZKF120593300282601
ZKF122693300286500
ZKF123693300289800
ZKF123793301252100
ZKF124693300289900
ZKF124793301253500
ZKF180B92277966600
ZKF180B92277966601
ZKF210B92287265501
ZKF210B92287265502
ZKF210B92287265500
ZKF230B92846403100
ZKF275B92259192000
ZKF315B92246192000
ZKK2507W93300348500
ZKL230A92559075000
ZKL235A92040311700
ZKL270A92040331300
ZKL270A92040331301
ZKL280A92040305500
ZKL360A92589066300
ZKL360A92589066301
ZKR150593301202800
ZKR150593301202801
ZKR150693301213908
ZKR150693301213905
ZKR150693301213902
ZKR150693301209000
ZKR150693301213906
ZKR150693301213903
ZKR150693301213900
ZKR150693301213907
ZKR150693301213904
ZKR150693301213901
ZKR151693301213807
ZKR151693301213801
ZKR151693301213802
ZKR151693301208000
ZKR151693301213803
ZKR152693301216400
ZKR152693301216401
ZKR152693301216402
ZKR15492362202600
ZKR155593301202902
ZKR155593301202900
ZKR16092364359900
ZKR160593300215402
ZKR160693301230601
ZKR160693301230600
ZKR161693300219700
ZKR162693301236701
ZKR162693301236706
ZKR162693301236703
ZKR162693301236704
ZKR162693301236700
ZKR162693301236705
ZKR163693301236800
ZKR200A93300901800
ZKR200A93300901801
ZKR240A93300385000
ZKR240A93300385001
ZKR244A93300383200
ZKR250A93300344100
ZKR250B93300343100
ZKR275A92387366002
ZKR275A92387366000
ZKR264A92387466900
ZKR264A92387466901
MARIJNEN
CM1626T92272866300
CM1664T92362167100
CM1684T92370065300
CM1700TC93300219600
CM1704T93301207600
CM1794T93301203401
CM1795TC93300215902
CM1795TC93300215900
CM180092272276300
CM1844T92354568200
CM1845TF92272466700
CM1855E92272276000
CM1855TF92272265800
CM1864T92362176300
CM1864T92362169600
CM1865TC92342068800
CM1874T92362200600
CM1875TC92364568400
CM1875TC92364356500
CM1884T92342367100
CM1884T92362870100
CM1894T92362900800
CM1894T92362870600
CM1895TC92364957100
CM1926E92272450200
CM2230DT92040314601
CM2230DT92040314600
CM2231DT92040318400
CM2231DT92040318401
CM2231DT92040318402
CM260092277865500
CM260092277865501
CM2626E92272568500
CM2626T92272565500
CM2626T92272565502
CM2635C92344365100
CM2635C92344365101
CM2665TSC92364865700
CM2665TSC92364956300
CM2690F92259951000
CM2735C92387366200
CM2735C92387366201
CM2820F92287868000
CM2820F92287868001
CM2835RC92344866100
CM2890F92209112000
CM3135C92727532000
CM3630C92727161000
CM3830C92726362000
CM2635C92344365400
CM3650F92246691000
CMT1794T93301203400
COV13S93300277300
ELECTROLUX
ER6247T92353061700
ER6624T92361061700
ER6639T92364956500
ER6623T92364356700
EU1070T92272675800
EU6321T92272075100
EU6339T92272576700
KT313492354576200
KT315092364357700
KT315492362176600
KT316492362870800
RJKL91192701212000
RJPK25092559063400
ZANUSSI
EU1070T92271601000
RJPK243092040313701
Z143W93301214602
Z143W93301214603
Z143W93301214600
Z143W93301211000
Z143W93301214601
Z143W193301214701
Z143W193301214700
Z143W193301211400
Z1592574066901
Z15J93301210000
Z15JB93301207000
Z15JB93301214501
Z15JB93301205200
Z15JB93301205000
Z15JB93301214500
Z15JB93301205201
Z15JB893301214300
Z15JB893301214301
Z15JC93301205100
Z15JC93301205101
Z15JC93301200500
Z15JC93301214200
Z15JC93301200501
Z15JC93301214201
Z16J93301233700
Z16JA93300292300
Z16JA93300292301
Z16JA893300295700
Z16JAC93301232800
Z16JAC93300217900
Z16JAC93301237600
Z16JAC93300217200
Z16JB93300293101
Z16JB93300295800
Z16JB93300293102
Z16JB93300291600
Z16JB93300293100
Z16JBC93301237400
Z16JBC93300217100
Z16JBC93300219100
Z16JBC93301231300
Z16JBC93300217101
Z16JBC93300216900
Z16JBC893301237500
Z16JC93300215000
Z16JC93300215002
Z16JD93301237200
Z16JD93300217000
Z163W93301237900
Z163W93301237901
Z163W93301234400
Z1892560250400
Z1892560252300
Z1892560250401
Z182F8R392560252300
Z183W193301234600
Z183W193301238100
Z1992559072901
Z2192567168200
Z2192567151800
Z212F9R392567151800
ZC320RM92728512000
ZC370RM92796622000
ZFT11103WA93301268800
ZFT11103WA93301268801
ZFT12JA93300284201
ZFT12JA93300284202
ZFT12JA93300284200
ZFT12JB93300286001
ZFT12JB93300284100
ZFT12JB93300282200
ZFT12JB93300284101
ZFT12JB93300286000
ZFT12JB93300282201
ZFT12JC93300289300
ZFT312W93301252700
ZFT312W93301252701
ZFT410W93301260601
ZFT410W93301262504
ZFT410W93301262500
ZFT410W93301262505
ZFT410W93301262501
ZFT410W93301260600
ZFT410W93301262502
ZFT610W93301261005
ZFT610W93301261001
ZFT610W93301260803
ZFT610W93301260800
ZFT610W93301261002
ZFT610W93301260805
ZFT610W93301260801
ZFT610W93301261004
ZFT610W93301260806
ZFT610W93301260802
ZFT611W93301252800
ZFT611W93301252900
ZFT612W93301253000
ZFT710W93301264900
ZFT710W93301264502
ZFT710W93301266101
ZFT710W93301264904
ZFT710W93301264901
ZFT710W93301264503
ZFT710W93301264500
ZFT710W93301266102
ZFT710W93301264905
ZFT710W93301264902
ZFT710W93301264505
ZFT710W93301264501
ZFT710W93301266100
ZFT710W93301264906
ZFT710W93301264903
ZFT710W193301268600
ZFT711W93301267201
ZFT711W93301267200
ZFU17S92277968100
ZFU17S92277968101
ZKR15492362202600
ZRA319SW93301305804
ZRA319SW93301305801
ZRA319SW93301305805
ZRA319SW93301305802
ZRA319SW93301305803
ZRA323SW93301330000
ZRA324SW93301329900
ZRA324SW93301329901
ZRA324SW93301329902
ZRA324SW93301329903
ZRA619SW93301306502
ZRA619SW93301306503
ZRA619SW93301306500
ZRA620CW93300907805
ZRA620CW93300907802
ZRA620CW93300907803
ZRA620CW93300907800
ZRA620CW93300907804
ZRA620CW93300907801
ZRA624SW93301332700
ZRA624SW93301332701
ZRA624SW93301332702
ZRA625CW93300347201
ZRA625CW93300347202
ZRA625CW93300347204
ZRA625CW93300347200
ZRA626CW93300970102
ZRA626CW93300970103
ZRA626CW93300970100
ZRA626CW93300970101
ZRA626CW93300347300
ZRA719SW93301306800
ZRA719SWC93301307400
ZRA720CW93300908801
ZRA720CW93300908800
ZRA720CWC93300921301
ZRA720CWC93300921300
ZRC19JB93301302602
ZRC19JB93301305600
ZRC19JB93301302603
ZRC19JB93301302600
ZRC19JB93301305601
ZRC19JB93301302601
ZRC21JB93300904702
ZRC21JB93300907600
ZRC21JB93300904700
ZRC21JB93300904701
ZRC21JC93300907500
ZRC21JC93300904602
ZRC21JC93300904600
ZRC21JC93300904200
ZRC21JC93300904601
ZRC217C93300904201
ZRC24J93301326301
ZRC24J93301326300
ZRC24JA93301323900
ZRC24JA93301323901
ZRC24JA93301323902
ZRC24JB93301324000
ZRC24JB93301324001
ZRC24JB93301324002
ZRC24JB893301329400
ZRC24JB893301329401
ZRC243W93301329500
ZRC243W93301327300
ZRC243W93301329501
ZRC243W93301327301
ZRC243W93301329502
ZRC25JA93300346301
ZRC25JA93300347700
ZRC25JA93300346300
ZRC25JB93300347600
ZRC25JB93300345700
ZRC25JB93300347601
ZRC25JC93300347501
ZRC25JC93300345500
ZRC25JC93300345200
ZRC25JC93300347500
ZRC26S92387266000
ZRG16603WA93301244702
ZRG16603WA93301244700
ZRG16603WA93301244701
ZRG314SW93301215207
ZRG314SW93301215204
ZRG314SW93301215201
ZRG314SW93301215103
ZRG314SW93301215208
ZRG314SW93301215205
ZRG314SW93301215202
ZRG314SW93301215104
ZRG314SW93301215101
ZRG314SW93301215206
ZRG314SW93301215203
ZRG314SW93301215200
ZRG314SW93301215102
ZRG316CW93301239100
ZRG316CW93301239205
ZRG316CW93301239201
ZRG316CW93301239101
ZRG316CW93301239206
ZRG316CW93301239202
ZRG316CW93301239102
ZRG316CW93301239207
ZRG316CW93301239204
ZRG316CW93301239200
ZRG316IW93300296201
ZRG316IW93300296205
ZRG316IW93300296202
ZRG316IW93300296206
ZRG316IW93300296203
ZRG316IW93300296200
ZRG316IW93300296204
ZRG416IW93300296900
ZRG614SW93301216003
ZRG614SW93301215401
ZRG614SW93301216000
ZRG614SW93301216007
ZRG614SW93301215405
ZRG614SW93301216004
ZRG614SW93301215402
ZRG614SW93301216001
ZRG614SW93301215406
ZRG614SW93301216005
ZRG614SW93301215403
ZRG614SW93301216002
ZRG614SW93301215400
ZRG614SW93301215407
ZRG614SW93301216006
ZRG614SW93301215404
ZRG616CW93301239407
ZRG616CW93301240404
ZRG616CW93301239404
ZRG616CW93301240400
ZRG616CW93301239400
ZRG616CW93301240405
ZRG616CW93301239405
ZRG616CW93301240402
ZRG616CW93301239401
ZRG616CW93301240406
ZRG616CW93301239406
ZRG616CW93301240403
ZRG616CW93301239403
ZRG714SW93301217102
ZRG714SW93301218801
ZRG714SW93301218102
ZRG714SW93301217103
ZRG714SW93301217100
ZRG714SW93301217105
ZRG714SW93301217101
ZRG714SW93301218800
ZRG714SW93301218100
ZRG714SW193301220701
ZRG714SW193301220700
ZRG716CW93301241500
ZRG716CW93301243100
ZRG716CW93301242101
ZRG716CW93301241501
ZRG716CW93301243101
ZRG716CW93301241503
ZRG716CW93301242100
ZRG716CW193301244500
ZRG814SW93301219900
ZRG814SW93301219901
ZUF65W92272677300
ZUT113W93301251200
ZUT133W693301251700
ZUT143W193301251600
ZV220RM92261492000
ZV255RM92205582000
BLOMBERG
GT1000092272466500
GT1100092272566800
GT1760092272567200
GT410092272778100
GT411092272577500
KB168693301206600
KT114092362169800
KT114192362176500
KT115092364568600
KT1150092362867800
KT115192364357600
KT116092364957200
KT1160092364867200
KT117092362870700
KT14550192342067600
KT15592342366900
KT1555092342067800
KT156
KT16592362867900
KT17192342067700
KT172
KT17550192342366800
KT1855092342367000
KT2140
NOVAMATIC
KS1581IB93300262500
KS1581IB93300256300
KS1582IB93301200900
KS1582IB93301200901
KS1582IB93301206800
KS1583IB93301212703
KS1583IB93301212701
KS1583IB93301209500
KS1583IB93301212702
KS1584IB93301216900
KS1585IB93301217200
KS158IB93300256300
KS1601IB93300219000
KS1601IB93300213601
KS1601IB93300213603
KS1601IB93300213600
KS1603IB93301235901
KS1603IB93301231400
KS1604IB93301241300
KS1604IB93301241301
KS1604IB93301241303
KS160IB93300206100
KS160IB93300206101
KS1881IB93300946300
KS1881IB93300945600
KS1881IB93300945601
KS1882IB93301303700
KS1882IB93301303701
KS1882IB93301303702
KS1882IB93301301100
KS188IB93300941400
KS1961IB93300908501
KS1961IB93300908502
KS1961IB93300908500
KS196IB93300907101
KS196IB93300906101
KS196IB93300905900
KS196IB93300907102
KS196IB93300907103
KS196IB93300907100
KS196IB93300906100
KS2281IB93300387600
KS2281IB93300386800
KS2281IB93300386801
KS2282IB93301321800
KS2282IB93301325600
KS2282IB93301325601
KS2283IB93301328701
KS2283IB93301328702
KS2283IB93301326600
KS2283IB93301328703
KS2283IB93301326601
KS2284IB93301332601
KS2284IB93301332602
KS2284IB93301332603
KS2284IB93301332600
KS228IB93300381600
IKEA
LAGAN93301220600
LAGAN93301221000
LAGAN93301220802
LAGAN93301219600
LAGAN93301219400
LAGAN93301220800
LAGAN93301220601
LAGAN93301221001
LAGAN93301220900
LAGAN93301219601
LAGAN93301219500
LAGAN93301220901
LAGAN93301220801
LAGAN93301219501
BRANDT
TA110NE92272577700
TC16AWJE92364568700
TC16AWJE92364357800
TTA150WE92362176700
TU15AWJE92362169900
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen