AEG Filter van Afvoerpomp Wasmachine 1327658017

Electrolux Zanussi Marijnen Waterpomp dop Pluizenzeef compleet L60260, L70470, L98699 Wasautomaat

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 16,99

Bel ons als u een vraag heeft over dit product.

Niet goed geld terug garantie.

Product van hoge kwaliteit.

Klantbeoordelingen
,
823

Product specificaties

Product specificaties
Artikelnummer 220-000-1124
Merk AEG
EAN nummer 7321421924090
Origineel nummer 1327658017
Verpakkingsaantal 1
Kleur Nee

Geschikt voor

Geschikt voor

Dit product komt o.a. voor in de onderstaande modellen:
Mocht het type nummer er niet bij staan en u twijfelt. Neem gerust contact met ons op via 0486-425215.

TypenummerFabrieksnummer
AEG
AL77480F91453170400
AL87680F91453161500
AMS7000U91453211200
AMS7500I91453231000
AMS8000I91453220700
EWF1486GDW91453311100
JLWM141191453150002
KRW720091453411600
KRW760091453170200
L60260FL91453054100
L60260FL91453054400
L60270FL91453055600
L60270FL91453052400
L60270FL91453052401
L60460FL91453054500
L60466FL91453055900
L6046FL91453056200
L60660FL91453055400
ELECTROLUX
EWF1076GDW91453071400
EWF1076GDW91453070700
EWF1076GDW91453070800
EWF1076GDW91453070900
EWF1076GDW91453070600
EWF1276GDW91453070500
EWF1276GDW91453071500
EWF1276GDW91453070300
EWF1276GDW91453070400
EWF1286GDW91453312100
EWF1286GDW91453312200
EWF1287HDW91453310800
EWF1287HDW91453310900
EWF1297HDW91453311600
EWF1476GDW91453071000
EWF1476GDW91453071700
EWF1476GDW91453072900
EWF1476GZW91453073400
EWF1476HDW91453072300
EWF1476HDW91453072700
EWF1486GDW91453311000
EWF1487HDW91453311200
EWF1487HDW91453311300
EWF1497HDW91453311400
EWF1497HDW91453311700
EWF1676HDW91453071300
EWF1676HDW91453071900
EWF1687HDW91453311500
EWS1066EDW91453260600
EWS1066EDW91453260700
EWS1066EDW91453260400
EWS1066EDW91453260500
EWS1066EEW91453262000
EWS1066EEW91453262100
EWS1066EEW91453262200
EWS1066EEW91453261900
EWS11066EW91453260300
EWS11266EW91453260800
EWS1266EDW91453261000
EWS1266EDW91453261100
EWS1266EDW91453260900
EWS1277FDW91453271000
EWS1277FDW91453270400
EWS1277FDW91453270500
EWS1277FDW91453270200
EWS1277FDW91453270600
EWS1277FDW91453270300
EWS1477FDW91453270800
EWS1477FDW91453270900
WA1457F91453140800
WA1457F91453140801
WAGL3E20091453147600
WAGL4E20091453119001
WAGL4E20091453119000
WAGL4E20191453146200
WAGL6E20091453119100
WAGL6E20091453119101
WAGL6E20191453146300
WAGL6S20091453210500
WAGL8E20091453119500
WAGL8E20091453119501
WAGL8E20191453146400
WAGLES700091453146500
WAGLES700091453140600
WAGLES700091453140601
WAL4E20091453119200
WAL4E20091453119201
WAL6E20091453119300
WAL6E20091453119301
WAL7E20091453119401
WAL7E20091453119400
WASL2E20091453123000
WASL2E20091453123001
WASL2E20191453128800
WASL3E20091453131800
WASL3E20091453131801
WASL3E20191453135400
WASL6E20091453131900
WASL6E20091453131901
WASL6E20191453135500
WASLEEV20091453124700
WASLEEV20091453124701
WASLEEV20191453128900
WASLEP20091453125600
WASLEP20091453125601
WASLEP20191453129000
WTGL4E20091460580600
WTSL4E20091460570500
AEG ELECTROLUX
L60260FL91453052100
L60260FL91453052200
L60260FL91453050000
L60260FL91453052500
L60260FL91453051700
L60260FL91453054600
L60270FL91453052300
L60270FL91453054800
L60270FL91453055000
L6027FL91453054900
L60460FL91453055100
L60460FL91453053100
L60460FL91453050600
L60460FL91453053200
L60460FL91453051800
L60460FL91453050200
L60460FL91453054700
L60460FL91453053000
L60460FL91453050400
L60463FL91453055200
L60468FL91453050300
L60468FL91453050500
L60469FL91453055300
L60470FL91453055500
L60473FL91453055800
L6047FL91453055700
L60660FL91453053600
L60660FL91453051900
L60660FL91453053400
L60660FL91453050800
L60660FL91453053500
L60660FL91453051000
L60668FL91453050900
L60668FL91453051300
L61470FL91453051400
L61470FL91453051600
L61470FL91453053800
L61470FL91453053900
L61473FL91453054300
L61476FL91453051500
REX
RWS1263EFW91453250500