Whirlpool Afvoerpomp Met Filter Wasmachine 481010584942

Als het water niet uit de wasautomaat wordt weggepompt dan ligt dit meestal aan de afvoerpomp. U dient deze dan te vervangen, dan werkt hij weer als nieuw.

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 24,99

Bel ons als u een vraag heeft over dit product.

Niet goed geld terug garantie.

Product van hoge kwaliteit.

Klantbeoordelingen
,
847

Product Omschrijving

Details
Whirlpool, Bauknecht, Ignis, Wasautomaat, Pomp, Waterpomp Wak6466, Indiana1400, 480111101394, 480111101014, 480111100786, 481010585015, 480111100205, 481010476931, 481010491207, C00508704 481010920893 481236018559 482000003603, C00310976

Product specificaties

Product specificaties
Artikelnummer 455-000-1074
Merk Whirlpool
EAN nummer 08015250312744
Origineel nummer 481010584942
Verpakkingsaantal 1
Kleur Zwart

Geschikt voor

Geschikt voor

Dit product komt o.a. voor in de onderstaande modellen:
Mocht het type nummer er niet bij staan en u twijfelt. Neem gerust contact met ons op via 0486-425215.

TypenummerFabrieksnummer
WHIRLPOOL
AWO859230638000
AWO859230818000
AWO859230538000
AWO859230238005
AWO859232146000
AWO859230138005
AWO859230126001
AWO859230618700
AWO859230438000
AWO859230538005
AWO859230338000
AWO859230238000
AWO859230138000
AWO859230518000
AWO859230718000
AWO859214229000
AWO859230618000
AWO859230238001
AWO859232046000
AWO859230138001
AWO5100859231203100
AWO5100859231203111
AWO5100859231203000
AWO5105859231503111
AWO5105859231503000
AWO5120859231303110
AWO5120859231303111
AWO5120859231303000
AWO5120859231303100
AWO5125859231603100
AWO5125859231603111
AWO5125859231603000
AWO5140859231403100
AWO5140859231403111
AWO5140859231403000
AWO5145859231503100
AWO5145859231703000
AWO5145859231703100
AWO5145859231703111
AWO6122859231803000
AWO6122859231803100
AWO6122859231803111
AWO6142859231903000
AWO6142859231903100
AWO6142859231903111
AWO6145859231903230
AWOD43115859234720000
AWOD45115859234820000
AWOD47115859234920000
BOSTON1200859235420600
BOSTON1200859235420200
BOSTON1400859230020109
BOSTON1400859230020103
BOSTON1400859230020105
BOSTON1400859230020106
BOSTON1400859230020100
CAREMOTION1407S859204512011
CAREMOTION1407S859204512010
CAREMOTION1408S859204812010
CAREMOTION1409S859205212010
CENTO1400859230112010
CENTO1400859230112016
CENTO1400859230112018
CHAMP1400859230020010
CHAMP1400859230020014
CHAMPION1400859230512018
CHAMPION1400859230512010
CHIARA1400859204412011
CHIARA1400859204412010
CHICAGO1400859230712018
CHICAGO1400859230712010
DALLAS1400859201212014
DALLAS1400859201212015
DALLAS1400859201212017
DALLAS1400859201212010
DENVER1400859298020003
DENVER1400859298020005
DENVER1400859298020007
DENVER1400859298020000
DENVER1600859245212005
DENVER1600859245212007
DENVER1600859245212000
DENVER1600859245312010
DENVER1600859245212003
DLC6001859230938010
DLC6008859230238010
DLC6010859230138010
DLC6010859230138016
DLC6020859230838010
DLC7000859202938010
DLC7001859204138010
DLC7010859201938010
DLC7020859201838010
DLC7120859205838011
DLC7120859203738010
DLC7120859203738011
DLC7200859203038010
DLC7400859202438010
DLC7400859202438011
DLC8000859202138010
DLC8002859202038010
DLC8010859201738010
DLC8020859201638010
DLC8100859203838010
DLC8120859203538010
DLC8120859203538011
DLC8200859203138010
DLC8400859202338010
DLC9120859205538010
DLC9100859205438010
ECLIPS1200859248120601
ECLIPS1200859248120602
ECLIPS1200859248120600
ECLIPS1400859248020600
ECLIPS1400859297212000
ECLIPS1400859248020601
ECLIPS1400859297212005
ECLIPS1400859297212007
ECLIPS1600859297412000
ECLIPS1600859297412005
ECLIPS16007859297412007
EURO1200859253530005
EURO1200859253530008
EURO1400859253430008
EURO1400859253430000
FL1266858081929000
FL1456858081829005
FL1456858081829000
FL1466858081729005
FL1466858081729000
HAMPTON1400859203412020
HAMPTON1400859203412021
HDW7000858300338003
HOLLYWOOD1400859233420008
HOLLYWOOD1400859233420000
HOLLYWOOD1400859233420002
HUDSON1400859202012010
HUDSON1400859202012012
HUDSON1600859202412011
HUDSON1600859202412010
IG5120W858000015014
INDIANA1200859235420005
INDIANA1200859235420007
INDIANA1200859235420000
INDIANA1200859235420008
INDIANA1200859235420002
INDIANA1400859235520009
INDIANA1400859235520002
INDIANA1400859235520006
INDIANA1400859235520000
INDIANA1400859235520008
INDIANA1400859235520001
KIGI6859236836007
KIGI6859236836008
KIGI6859236836003
KIGI6859236836005
KIGI6WA859236836004
KIGI7859236736103
KIGI7859236736000
KIGI7859236736008
KIGI7WA859236736104
LUNA1200859231620000
LUNA1400859231620100
MAU147EEWG852120763000
MAU147EEWT852120863000
MEMPHIS1400859231120003
MEMPHIS1400859231120009
MEMPHIS1400859231120000
MEMPHIS1436859201112013
MEMPHIS1436859201112010
MEMPHIS1447859201012010
MEMPHIS1447859201012013
MEMPHIS3476859201512010
MEMPHIS3476859201512012
MEMPHIS3487859201612010
MEMPHIS3487859201612011
MEMPHIS3566859230812010
MEMPHIS3566859230812018
MEMPHIS3576859203712011
MEMPHIS3576859203712010
MEMPHIS3587859204112010
MEMPHIS4587S859204712010
MEMPHIS4598S859205012010
MFW107EBWT852121063000
MFW108EDWT852120963000
MIAMI1400859230120109
MIAMI1400859230120100
MIAMI1400859230120105
MIAMI1400859230120106
MOSCOW1400859202912010
NEVADA1400859201120004
NEVADA1400859201120005
NEVADA1400859206112010
NEVADA1400859201120000
NEVADA1400859201120003
NEVADA1600859200420003
NEVADA1600WP859200420000
NEWYORK1400859203012010
NEWYORK1400859203012014
NEWPORT1400859201412010
NEWPORT1400859201412011
NEWPORT1600859202712010
ORLANDO1400859298212000
ORLANDO1400859298212003
ORLANDO1400859298212007
PERFECTWASH1200859202103707
PERFECTWASH1200859202103702
PERFECTWASH1200859202103000
PERFECTWASH1200859202103705
PERFECTWASH1200859202103700
PERFECTWASH1400859202203702
PERFECTWASH1400859202203000
PERFECTWASH1400859202203700
PLANET1400859295012000
PLANET1400859297312000
PLANET1400859297312005
PLANET1400859297312007
PR16853094130160
SANMARCO1400859234420002
SANMARCO1400859234420000
SEATTLE1400859230612010
SEATTLE1400859230612018
SPORT1400859230320106
SPORT1400859230320109
SPORT1400859230320100
SPORT1400859230320105
TEXAS1400859230620001
TEXAS1400859230620004
TEXAS1400859230620000
BAUKNECHT
BAUK840PE858302320010
BONN1400855494112700
ECO12DI858363403508
ECO12DI858363403500
ECO12DI858363403000
ECO12DI858363403505
ECO6400855491903705
ECO6400855491903700
ECO6610AAA858300203010
ECO6610AAA858300203013
ECOSILVER91858301020010
EK14DI858300403014
EK14DI858300403010
EXCELLENCE2460858300520010
EXCELLENCE2460858300520012
EXCELLENCE2471858300920010
EXCELLENCE2472E858301420012
EXCELLENCE2472E858301420010
EXCELLENCE2472E858301420011
EXCELLENCE2481858301120010
EXCELLENCE2486E858300720010
EXCELLENCE2486E858300720011
EXCELLENCE2486E858300720012
EXCELLENCE2489E858300820010
EXCELLENCE2489E858300820012
EXCELLENCE2670858300420010
EXCELLENCE3470858301520010
EXCELLENCE3471858301720010
EXCELLENCE3489858301820010
EXCELLENCE3490858302120010
EXCELLENCE3670858301620010
EXCELLENCE4470858300512012
EXCELLENCE4480858301012012
EXCELLENCE4490858301712010
EXTRA9066858301903003
EXTRA9066858301903007
EXTRA9066858301903000
HDW6000858300238003
HDW6000858300238000
HDW7000858300338003
HDW7000858300338000
HDW7001858300038010
HDW7001858300038011
HDW8000858300938014
HDW8000858300938010
KOBLENZ1470858364020005
KOBLENZ1470858364020007
KOBLENZ1470858364020000
KOBLENZ1470858364020003
KOBLENZ2480858365720102
KOBLENZ4470858300712012
KOBLENZ4470858300712014
KOBLENZ4480858301212014
KOBLENZ4480858301212012
LINGERIE1400855491903201
LINGERIE1400855491903202
LINGERIE1400855491903200
PRESTIGE1660858365812007
PRESTIGE1660858365812000
PRESTIGE1660858365812005
STAREDITION2480858365320002
SUPERECO1300855494812705
SUPERECO1300855494812700
SUPERECO6410858348903101
SUPERECO6410858348903102
SUPERECO6410858348903103
SUPERECO6410858348903100
SUPERECO6411858302403010
SUPERECO6411858302403012
SUPERECO6412858304303010
SUPERECO6413858308003011
SUPERECO6413858308003010
SUPERECO67858300603006
SUPERECO67858350303100
SUPERECO67858300603001
SUPERECO67858300603009
SUPERECO67858300603005
SUPERECO67858300603000
SUPERECO671858350303104
SUPERECO671858350303109
SUPERECO7422858304403010
SUPERECO7425858308403010
SUPERECO7425858308403011
SUPERECO7432858304503010
SUPERECO7435858308503010
SUPERECO7435858308503011
WA5341855433116705
WA5341855433116700
WA5341855433116701
WA5341855433116704
WA5555855452016800
WA5555855452016804
WA5555855452016805
WACARE12855493803000
WACARE12DI855493603000
WACARE14855493703000
WACARE14DI855493503000
WASENSITIVE12DI855493403000
WASENSITIVE14DI855493303000
WAK14855464003000
WAK3900855459942700
WAK4560855492861000
WAK4760855493161000
WAK5200855492503100
WAK5260855492303100
WAK5400855492603100
WAK5401855492603600
WAK5440855492312000
WAK5460855492203100
WAK5480855491812000
WAK5760855492761000
WAK6260855492103100
WAK6266855494330000
WAK6321855492418000
WAK6324855492518000
WAK6460855492003105
WAK6460855492003100
WAK6460855492003101
WAK6466855491712001
WAK6466855491712000
WAK6466855494430000
WAK6660855493942000
WAK6661855494042000
WAK6755855492961000
WAK7269PRIMELINE855492103600
WAK7469PRIMELINE855492003600
WAK8266855494630000
WAK8466855494530000
IGNIS
IFL5100858010010010
IFL5120858010110010
IG5120W858000015010
IG5120W858000015014
IGS5080858010238000
IGS6100858010138000
LOE1050858080838000
LOE1066858080338000
LOE1066858080338880
LOE1066858080338100
LOE1066858080338001
LOE1066858080338101
LOE1066858080338004
LOE1066858080338103
LOE1066858080338005
LOE1077858080538605
LOE1077858080538606
LOE1077858080538600
LOE1278858080738100
LOE60501858075138903
LOE60501858075138000
LOE60501858075138900
LOE60521858075238903
LOE60521858075238000
LOE60521858075238900
LOE6056858080638008
LOE6056858080638001
LOE6056858080638100
LOE6056858080638005
LOE6056858080638007
LOE6056858080638000
LOE8006858080526000
LOE8006858080526008
LOE8050858080738006
LOE8050858080738000
LOE8050858080738005
LOE8056858080538008
LOE8056858080538005
LOE8056858080538100
LOE8056858080538006
LOE8056858080538007
LOE8056858080538000
LOE8066858080438880
LOE8066858080438101
LOE8066858080438004
LOE8066858080438105
LOE8066858080438005
LOE8066858080438000
LOE8066858080438108
LOE8066858080438100
LOE8066858080438001
MAYTAG
MAH2441AGH855493615000
MAU147EEWT852120863005
MFW0912SWT852100065010
MFW1014SWT852100165010
MFW107EBWT852121063003
MFW108EDWT852120963003
MFW0610DWT852100265010
MFW0710DWT852100765010
MFW0710DWT852100765011
MFW0812DWT852100865010
MFW1009CDWTMM852100065004
MFW107EBWT852121063005
MFW107EBWTMM852121063004
MFW108EDWT852120963005
MWA08128WH852100015010
MWA08128WH1852100415010
MWA09148WH1852100515010
MWA09149WH852100315010
MWA09149WH1852100615010
MWA09148WH852100215010
MIOSTAR
MWM5512A7172047859233116708
MWM5512A7172047859233116700
MWM5512A7172047859233116704
PRIVILEG
PWF1746858000003013
PWF1746858000003010
PWF1766858000103010
V-ZUG
WAADORINAL297854030416000
WAADORINAL115854013316000
WAADORINAS116854013416000