Whirlpool Thermostaat met adapter Koelkast 481228238175

bauknecht ignis temperatuur regelaar koeler foto wjkt af . Bij de geleverde thermostaat moeten de contacten overgezet worden met amp klemmentjes. Identieke thermostaat is niet meer leverbaar door Whirlpool 481228238231

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 24,99

Bel ons als u een vraag heeft over dit product.

Niet goed geld terug garantie.

Product van hoge kwaliteit.

Klantbeoordelingen
,
698

Product specificaties

Product specificaties
Artikelnummer 455-000-1111
Merk Whirlpool
EAN nummer 8058331110693
Origineel nummer 481228238175
Verpakkingsaantal 1
Kleur Nee

Geschikt voor

Geschikt voor

Dit product komt o.a. voor in de onderstaande modellen:
Mocht het type nummer er niet bij staan en u twijfelt. Neem gerust contact met ons op via 0486-425215.

TypenummerFabrieksnummer
IKEA
123510853976216031
123510853976216030
4537610855110601006
4537610855110601005
10016232855110616005
10016232855110616006
10123538853978001001
10123538853978001000
20123509853976296031
20123509853976296030
20123514853969115011
20123514853969115010
30027098853975396016
40113335853969115000
40123513853976215050
40123513853976215051
50107838I853976222020
60107847853976296020
64536410853975301026
80107851853976216020
80123511853975396020
90107855853976215040
90199464CB901W853944701000
90199464CB901W853944701001
90199464CB901W853944701002
904202850365516012
904212850365516002
CB601W20123509853976296030
CB601W20123509853976296031
CB602W80123511853975396020
CB641W00123510853976216030
CB641W00123510853976216031
CB651WGB40123513853976215051
CB651WGB40123513853976215050
CB652WGB20123514853969115011
CB652WGB20123514853969115010
CB901W10123538853978001000
CB901W10123538853978001001
WHIRLPOOL
10123538853978001002
ARG574853457401006
ARG574853457415000
ARG574853457401005
ARG576853457601010
ARG576853457601011
ARG738853473801004
ART351856435101024
ART351856435101036
ART351856435101025
ART351856435101026
ART351856435101035
ART354856435401023
ART354856435401024
ART355856435501033
ART355856435501022
ART355856435501023
ART355856435501024
ART359856435901026
ART359856435901023
ART359856435901061
ART359856435901050
ART359856435901033
ART359856435901027
ART359856435901024
ART359856435901021
ART359856435901051
ART359856435901034
ART359856435901031
ART359856435901025
ART359856435901022
ART359856435901060
ART359856435901036
ART359856435901032
ART362856436201003
ART362856436201004
ART362856436201001
ART362856436201002
ART363856436301012
ART363856436310002
ART363856436301011
ART364856436601042
ART364856436601034
ART364856497601001
ART364856436601031
ART364856436401010
ART364856436601043
ART364856436601040
ART364856497601010
ART364856436601032
ART364856436401020
ART364856436401002
ART364856436601041
ART364856497601011
ART364856436601033
ART364856497601000
ART364856436601030
ART364856436401003
ART365856436501012
ART365856436501001
ART365856436501010
ART365856436501011
ART365856436501000
ART366856436601011
ART366856436601003
ART366856436601012
ART366856436601004
ART366856436601001
ART366856436601013
ART366856436601010
ART366856436601002
ART367856436701001
ART367856436701002
ART367856436701000
ART369856436901001
ART369856436901000
ART375856437501003
ART375856437501000
ART375856437001000
ART375856437501010
ART375856437501001
ART375856437001001
ART375856437501011
ART375856437501002
ART375856437001003
ART378856437838001
ART378856437836000
ART378856437810000
ART378856437896011
ART378856437896001
ART378856437838002
ART378856437836001
ART378856437810001
ART378856437896012
ART378856437896002
ART378856437838003
ART378856437838000
ART378856437810002
ART378856437896020
ART378856437896010
ART378856437896000
ART380856438001006
ART380856438001003
ART380856438001000
ART380856438001008
ART380856438001004
ART380856438001001
ART380856438001005
ART380856438001002
ART390856439001003
ART390856439001001
ART390856439001002
ART396856439601003
ART396856439601001
ART396856439601002
ART397856439718003
ART397856439718004
ART397856439718001
ART397856439718002
ART398856439818002
ART398856439818003
ART398856439818004
ART398856439818001
ART399856439901001
ART399856439901005
ART399856439901002
ART399856439901006
ART399856439901003
ART399856439901004
ART450856445010011
ART450856445010005
ART450856445001016
ART450856445001006
ART450856445010012
ART450856445010006
ART450856445001017
ART450856445001007
ART450856445010013
ART450856445010010
ART450856445010004
ART450856445001015
ART450856445001005
ART452856445238004
ART452856445238003
ART453856445396000
ART453856445396001
ART455856445510000
ART455856445501000
ART455856445501001
ART458856445822020
ART458856445822015
ART458856445822016
ART458856445822017
ART462856446222016
ART462856446222017
ART462856446222015
ART464856446438035
ART464856446438026
ART464856446438036
ART464856446438027
ART464856446438037
ART464856446438029
ART464856446438025
ART466856446610023
ART466856446610024
ART466856446610025
ART467856446789013
ART468856446822017
ART468856446810000
ART468856446822020
ART468856446822015
ART468856446822016
ART471856447101023
ART471856447101020
ART471856447101004
ART471856447115020
ART471856447115003
ART471856447110020
ART471856447101021
ART471856447101005
ART471856447115010
ART471856447110021
ART471856447101022
ART471856447101006
ART471856447101003
ART471856447115011
ART471856447110022
ART473856447301005
ART473856447301003
ART473856447301004
ART474856447401021
ART474856447415000
ART474856447401003
ART474856447401020
ART477856447701004
ART477856447701005
ART477856447715010
ART477856447701003
ART477856447715011
ART484856448410010
ART484856448401020
ART484856448410011
ART484856448401021
ART484856448410012
ART484856448401050
ART485856448515003
ART485856448515004
ART491856449101001
ART491856449101010
ART491856449101011
ART491856449101000
ART498856449801004
ART498856449801005
ART498856449801006
ART768856476810001
ART768856476810002
ART768856476810000
CB90110123538853978001002
G2FF5856446215015
IGNIS
90024450853970201101
90024450853970201102
90024450853970201103
ARL702853970201093
ARL702853970201094
ARL703853970301003
ARL703853970301000
ARL703853970301010
ARL703853970301001
ARL703853970301011
ARL703853970301002
ARL704853970438015
ARL704853964201001
ARL704853970438016
ARL704853964201002
ARL704853970438014
ARL704853964201000
ARL706853970638013
ARL706853970638014
ARL706853970638015
ARL706853970638012
ARL755853975501026
ARL755853975501027
ARL755853975501030
ARL755853975501025
ARL757853975715024
ARL757853975715025
ARL757853975715030
ARL759853975901011
ARL759853975901010
ARL759A853975901004
ARL759A853975901005
ARL759A853975901006
ARL760853976038017
ARL760853976015003
ARL760853976001024
ARL760853976038015
ARL760853976015004
ARL760853976001025
ARL760853976038016
ARL760853976015010
ARL760853976001026
ARL775853977538000
ARL775853977501022
ARL775853977501014
ARL775853977501011
ARL775853977501000
ARL775853977538011
ARL775853977538001
ARL775853977501023
ARL775853977501020
ARL775853977501012
ARL775853977501001
ARL775853977538012
ARL775853977538002
ARL775853977501024
ARL775853977501021
ARL775853977501013
ARL775853977501010
ARL775853977538010
ARL776853964301001
ARL776853964301002
ARL776853964301003
ARL776853964301000
ARL777853977738022
ARL777853977738012
ARL777853977738002
ARL777853977738030
ARL777853977738020
ARL777853977738010
ARL777853977738000
ARL777853977738031
ARL777853977738021
ARL777853977738011
ARL777853977738001
ARL778853977801012
ARL778853977801001
ARL778853977801013
ARL778853977801010
ARL778853977801011
ARL778853977801000
ARL779853977901001
ARL779853977901010
ARL779853977901000
ARL781853978138005
ARL781853978138006
ARL781853978138003
ARL781853978138000
ARL781853978138010
ARL781853978138004
ARL791850375101002
ARL878850375201000
ARL757853975715040
ARL761853976015020
ARL781853978138011
ARL781853978138002
ARL781853978138001
V-ZUG
904202850365516012
904212850365516002
904212850365516000
BAUKNECHT
904202850365516010
BDP28A855035838002
BDP28A855035838000
BDP28A855035838001
KDI1121855033601000
KDI1121855033601002
KDI1121855033601003
KDI1121855033601004
KDI11411855067701020
KDI1142855033701003
KDI1142855033701000
KDI1142855033701004
KDI1142855033701001
KDI1142855033701005
KDI1142855033701002
KDI1914855067601002
KDI1914855067601003
KDI1914855067601010
KDI1914855067601001
KDI1914855067601011
KDI2143855034601002
KDI2800855066316055
KDI2800855066316045
KDI2800855066301035
KDI2800855066316056
KDI2800855066316046
KDI2800855066301036
KDI2800855066316053
KDI2800855066316043
KDI2800855066301033
KDI2804855032201001
KDI2804855038901002
KDI2804855038901003
KDI2804855038901000
KDI2804855032201000
KDI2804855038901001
KDI2805855066316091
KDI2805855066316081
KDI2805855066316092
KDI2805855066316082
KDI2805855066316090
KDI2805855066316080
KDI2809855066316070
KDI2809855066316071
KDI2809855066316060
KDI2809855066316061
KDIK2400855066401035
KDIK2400855066401033
KGI2900855068301032
KGI2900855068316062
KGI2900855068316072
KGI2904855038601000
KGI2951855067801010
KGI3100855068116063
KGI3100855068116072
KGI3100855068116073
KGI3100855068116062
KGI3112855069101054
KGI3112855069101052
KGI3112855069101053
KGIK3100855069001033
KGIK3100855069001032
KGIK3109855069301012
KGIK3109855069301013
KVI1944855067501000
KVI2452855067701011
KVI2452855067701000
KVI2452855067701012
KVI2452855067701001
KVI2452855067701013
KVI2452855067701010
KVIK2500855069601000
KVIK2500855069601001
KVIK2504855038701001
KVIK2504855038701007
KVIK2504855038701002
KVIK2504855038701004
KVIK2504855038701000
KVIK2504855038701006
ETNA
A300A853976312014
A160VA853493312015
A160VAE02A160VAE02
A300AE04A300AE04
EN5634A853976412014
EN5634AE03EN5634AE03
INTEGRA
ARL756853975615034
SMEG
CR324A7853976901070
CR324ASX7853976901080
CR324ASX7853976901081
CR324A1853976901040
CR324ASX1853976901050
CR325A7853976901060
CR325A7853976901061
CR325A1853976901030
CR326AP1853976401010
CR5050A7853969315011
CR324A7853976901071
CR325APL853976901090
CR326AP7853976401021
CR5050A853969315000
FR238A853969201001
FR238A7853969201020
FR235A853977401001
FR238A853969201000
FR238APL853969201034
FR238APL853969201030
FR238APL853969201031
FR238APLFR853969201032
FR270AP850368001002
FR270AP850368001003
FR270AP850368001000
FR270APFRI850368001001
ATAG
KD6178BUU853977012006
KD6178BUUKD6178BUUA05
KD6178BUU853977012005
KD6178BUU853977012002
KD6178BUUKD6178BUUA04
KD6178BUU853977012004
KS3178BUU853976912005
KS3178BUU853976912004
KS3178BUUKS3178BUUA05
KS3178BUU853976912003
KS3178BUUKS3178BUUA04
KITCHEN AID
KRCB6040851300101001
KRCB6040851300101000
KRCB6040851300101001
KRCB6040851300101000
PRIVILEG
PRTI181A853901396001
PRTI181A853901396004
PRTI181A853901396000