Whirlpool Thermostaat kit met Fitting Koelkast 484000008567

Whirlpool, Bauknecht, Ignis, Koeler, Lengte capillairbuis: 720mm.

Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 30,25

Bel ons als u een vraag heeft over dit product.

Niet goed geld terug garantie.

Product van hoge kwaliteit.

Klantbeoordelingen
,
847

Product specificaties

Product specificaties
Artikelnummer 455-000-1136
Merk Whirlpool
EAN nummer 8713411142079
Origineel nummer 484000008567
Verpakkingsaantal 1
Kleur Nee

Geschikt voor

Geschikt voor

Dit product komt o.a. voor in de onderstaande modellen:
Mocht het type nummer er niet bij staan en u twijfelt. Neem gerust contact met ons op via 0486-425215.

TypenummerFabrieksnummer
IKEA
00199500CF124853989516001
00245540CFNE120A850370596000
10123519855111316011
10123519855111316010
10123524853974616000
10123524853974616001
10222717CF121E853986715000
30123518855111396010
30123518855111396011
30123523853974601000
30123523853974601001
30222716CF120E853986796000
34537010855111396006
34537010855111396007
34537010855111396008
34537010855111396005
40199471CF94853989316000
50016230855111316008
50016230855111316005
50016230855111316006
50016230855111316007
54536910855111301006
54536910855111301007
54536910855111301008
54536910855111301005
60199470CF90853989396000
70199498CF120853989596000
70199498CF120853989596001
90222718CF124E853986716000
90253743CF94A850370316001
CB603W30123518855111396011
CB603W30123518855111396010
CB605W30123523853974601001
CB605W30123523853974601000
CB643CH10123519855111316011
CB643CH10123519855111316010
CB645WCH10123524853974616001
CB645WCH10123524853974616000
WHIRLPOOL
10123519855111316013
10123519855111316012
10123524853974616002
30123518855111396013
30123518855111396012
30123523853974601002
ARG449858601729020
ARG575853457501417
ARG575853457501414
ARG575853457501415
ARG575853457501416
ARG719858601729070
ARG726858601496001
ARG726853472601004
ARG726853472601001
ARG726853472601002
ARG726858601496000
ARG726853472601003
ARG731858601729010
ARG731858601796020
ARG732858601896000
ARG734858601796010
ARG735853473501004
ARG735853473501005
ARG735853473501010
ARG735853473501003
ARG737853473701005
ARG737858601796000
ARG737853473710002
ARG737853473701031
ARG737853473701020
ARG737853473796002
ARG737853473701010
ARG737853473710012
ARG737853473701006
ARG737853473710003
ARG737853473701003
ARG737853473701050
ARG737853473701032
ARG737853473701021
ARG737853473701011
ARG737853473796000
ARG737853473701007
ARG737853473710010
ARG737853473701004
ARG737853473701051
ARG737853473701030
ARG737853473701012
ARG737853473796001
ARG737853473701008
ARG737853473710011
ARG7371858601722000
ARG744853474401003
ARG745853474501003
ARG745853474501002
ARG790858601729000
ARG831858601829000
ARG909853490901002
ARG909853490901003
ARG914853491401000
ARG914853491401002
ARG928853492801005
ARG928853492801009
ARG928853492801006
ARG928853492801007
ARG928853492801004
ARG928853492801008
ARG929853492901012
ARG929853492901009
ARG929853492901006
ARG929853492901013
ARG929853492901010
ARG929853492901007
ARG929853492901004
ARG929853492901011
ARG929853492901008
ARG929853492901005
ARG930853493001006
ARG930853493015019
ARG930853493015016
ARG930853493001007
ARG930853493015017
ARG930853493001008
ARG930853493001005
ARG930853493015018
ARG930853493001009
ARG946853494601006
ARG946853494601007
ARG946853494601004
ARG946853494601005
ARG954853495401412
ARG954853495401411
ARG957853495701416
ARG957853495701417
ARG957853495701414
ARG957853495701418
ARG957853495701415
ARG974853497422413
ARG974853497422414
ARG974853497422411
ARG977853497701418
ARG977853497701415
ARG977853497701419
ARG977853497701416
ARG977853497701417
ARG977853497701414
ARGR716853472601010
ARGR727853473701041
ARGR727853473701040
ARGR735853473501010
ARGR914858602101000
ARZ003858600301000
ARZ003858600301002
CB60330123518855111396013
CB60330123518855111396012
CB60530123523853974601002
CB643CH10123519855111316012
CB643CH10123519855111316013
CB645CH10123524853974616002
V-ZUG
5100500005855164016030
5100500015855164016020
922202855164016012
922202855164016010
922202855164016011
922212855164016001
922212855164016002
922212855164016000
ETNA
A190VA855111212435
A240VA855110712423
EN5418A855110712457
IGNIS
ARF701850370101000
ARL387853938701004
ARL387853938701005
ARL387853938701006
ARL387853938701003
ARL393853939301002
ARL393853974101000
ARL393A853939301000
ARL394853939401003
ARL394A853939401000
ARL394A853939401001
ARL748853974801000
ARL748853913901000
ARL748853974801001
ARL748853974801002
SMEG
FR205A1853972001012
FR205A7853972001021
FR205APL7853972701010
FR205APL7853972701011
FR2052P853912701000
FR206AP7853972101020
FR205A1853972001010
FR205A1853972001011
FR205A7853972001020
FR205APL853972701000
FR205APL853972701001
FR205APL7853972701013
FR205APL7853972701012
FR206AP1853972101010
FR206AP7853972101021
FR206APP853988201000
FR206APP853988201001
FR206APP853988201002
CDA
FW550853916215020
ATAG
KD6088BUU853971012006
KD6088BUU853971012007
KD6122BGUU853971812021
KD6122BUU853971812007
KD60122BUU853910812001
KD60122BUU853910812002
KD60122BUU853910812000
KD6088BUU853973312000
KD6102BUU853971412005
KD6102BUU853973412020
KD6102BUU853971412006
KD6102BUU853973412021
KD6102BUU853973412000
KD6102BUU853971412007
KD6102BUU853973412010
KD6122BGUU853971812020
KD6122BUU853971812009
KD6122BUU853971812005
KD6122BUU853971812006
KD6122BUU853973512000
KD6122BUU853973512001
KS3122BUU853971612007
KS3122BUU853971612008
KS30122BUU853912212002
KS30122BUU853912212000
KS3088BUU853970812007
KS3088BUU853984812001
KS3088BUU853970812005
KS3088BUU853984812010
KS3088BUU853973212000
KS3088BUU853970812006
KS3088BUU853984812011
KS3088BUU853984812000
KS3102BUU853971212005
KS3102BUU853985512000
KS3102BUU853971212006
KS3102BUU853985512001
KS3102BUU853971212007
KS3102BUU853985512010
KS3122BUU853973112001
KS3122BUU853971612009
KS3122BUU853971612006
BAUKNECHT
KVE1332855067422003
KVE1339855040622000
KVE1339855040622001
KVE1339855040622002
KVE2032855011516025
KVE2032855011516022
KVE2032855011501411
KVE2032855011516026
KVE2032855011516023
KVE2032855011501412
KVE2032855011516024
KVE2032855011501413
KVE2034855011516032
KVE2034855011516030
KVE2035855048016000
KVE2220855014216000
KVI855041522021
KVI855042322001
KVI855041522010
KVI855010922030
KVI855041522030
KVI855042322010
KVI855041522011
KVI855041522041
KVI855041522031
KVI855042322011
KVI855041522020
KVI855042322000
KVI855041522040
KVI1102855044601010
KVI1103855041601010
KVI11211855046901010
KVI11211855046901011
KVI11211855014801000
KVI1300855010901551
KVI1300855010901552
KVI1304855010922042
KVI1304855010922040
KVI1304855041522000
KVI1304855010922041
KVI1304855041522001
KVI1309855010922024
KVI1309855062516015
KVI1309855062516005
KVI1309855010922025
KVI1309855062516016
KVI1309855062516006
KVI1309855010922026
KVI1309855010922023
KVI1309855062516014
KVI1309855062516004
KVI1312855010901501
KVI1312855010901502
KVI1312855010901509
KVI1399855045516010
KVI1399855045516000
KVI1399855041501001
KVI1399855045516011
KVI1399855045516001
KVI1399855041501002
KVI1399855045516012
KVI1399855045516002
KVI1399855041501000
KVI1600855011201451
KVI1600855011201452
KVI1604855041601000
KVI1604855011201470
KVI1604855041601001
KVI1604855011201471
KVI1604855041601002
KVI1604855011201472
KVI1609855011201462
KVI1612855044601000
KVI1612855040801000
KVI1612855044601001
KVI1612855040801001
KVI1882855065301000
KVI1882855065301001
KVI2012855010701563
KVI2012855010701561
KVI2012855010701564
KVI2012855010701569
KVI2012855010701562
KVI28821855041501011
KVI28821855041501010
KVI2883855041522040
KVI2883855041522042
KVI8122855063022000
KVI8122855063022001
KVIK2000855010701604
KVIK2000855010701601
KVIK2000855010701602
KVIK2000855010701603
KVIK2004855015001000
KVIK2004855042301002
KVIK2004855063001001
KVIK2004855042401001
KVIK2004855042301003
KVIK2004855042301000
KVIK2004855042401002
KVIK2004855042301001
KVIK2004855063001000
KVIK2004855042401003
KVIK2004855042401000
KVIK2009855010701533
KVIK2009855010701534
KVIK2009855010701539
KVIK2009855010701532
PRIVILEG
PRFI132850370001000
PRFI200A853983401002
PRFI200A853983401000
PRFI200A853983401001
PRFIF130A853982501000
PRFIF130A853982501001
PRFIF131A853983001001
PRFIF131A853983001000
PRFIF200A853983801000
PRFIF200A853983801001
PRFIF201A853984401000
PRFIF201A853984401001