AEG Electrolux Koolborstel (Per Stuk) Wasmachine 50681742008

€ 24,99
Op voorraad
Bestelnummer
220-000-0449

AEG / Electrolux / Marijnen / Zanussi / Zanker koolborstel voor de wasautomaat. Dit is de rechter koolborstel. De koolstofborstels komen voortdurend in aanraking met de motor van uw wasautomaat en zullen uiteindelijk na verloop van tijd verslijten. Ze zijn makkelijk te vervangen.

Omschrijving product
Diverse Modellen. Kool borstel in houder. 50681742-00/8 1 96540 C00196540 5021879125859 L94MF7 INDESCO MOTOR AW1280UK In veel gevallen ook geschikt te maken voor Sharp. Het binnenwerk moet dan overgezet worden.
Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer220-000-0449
MerkAEG, Ariston, Atag, Electrolux, Indesit, Marijnen, Whirlpool, Zanker, Zanussi
Origineel nummer50681742008
KleurWit
Verpakkingsaantal1
EAN7321421468051
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
AEG ELECTROLUX
M24M
UNKNOWN
PARTS FOR MOTORSMOTORPAR
ZANKER
LAVITA RS604400001
5035604503500
5045604504500
900604504590
5050604505000
8500EXCLUSIV604505090
5055604505500
5055604505501
5065604506500
5065604506501
5075604507501
5075604507502
5075604507503
LAVITA604900000
LAVITA604900001
LAVITA DE LUXE604910000
LAVITA DE LUXE A604910001
LAVITA DE LUXE S604910005
LAVITA DE LUXE S604910006
LAVITA RS913716021
LAVITA8110913717811
LAVITA8110913717812
LAVITA8110913717813
LAVITA8120913717821
LAVITA8120913717822
LAVITA8120913717823
CLASSIC8101913718651
LAVITA RS913786102
5035914570106
5050914570111
8500EXCLUSIV914570122
5035914570152
5035914570186
5035914570187
5050914570193
5050914570195
1000 EXCLUSIV914570205
LAVITA914590014
LAVITA914590028
LAVITA914590033
LAVITA DE LUXE914590034
LAVITA DE LUXE A914590037
LAVITA 850914590038
LAVITA 1000914590039
LAVITA914590041
LAVITA DE LUXE A914590042
LAVITA914590047
LAVITA DE LUXE A914590048
LAVITA 900914590052
5045914600050
5055914600052
900914600090
5045914600091
5075914600097
5055914600098
100914600114
5075914600115
5055914600118
5075914600141
5055914600145
5055914600147
5040914600163
LAVITA DE LUXE S914610024
LAVITA DE LUXE S914610043
LAVITA DE LUXE S914610044
LAVITA 1100914610046
LAVITA 1100914610053
LAVITA 1100914610053
LAVITA 1100914610064
LAVITA 1100914610064
LAVITA DUO914620011
LAVITA DUO914620047
LAVITA DUO914620047
LAVITA DUO 1100914655000
LAVITA DUO 1200914665014
CLASSIC5085914820009
CLASSIC5085914820036
LAVITA 9090914827010
LAVITA 9085914827033
CLASSIC5090914840000
CLASSIC5100914840001
BETA2000914840018
CLASSIC5091914840024
LAVITA 9100914847002
LAVITA 9100914847003
LAVITA 9110914847005
LAVITA 9110914847006
LAVITA 9120914847007
LAVITA 9120914847008
LAVITA 9140914847009
LAVITA 9091914847068
LAVITA 9110914847076
LAVITA 9140914847081
LAVITA 9120914847082
LAVITA 9091914847116
ELECTROLUX
1085TLROYAL913715961
OKO3 1185TL913715991
EW1100T913719151
EW1230T913719161
WA850914600121
WA1100914600122
WA850914600154
WA1100914600155
ÍKO3 1000914610047
ÍKO3 1000914610048
OKO3 1000914610061
ÍKO3 1000914610061
OKO3 1000914610062
ÍKO3 1000914610062
WH3900914610071
EW1246W914665015
EW1246W914665024
EW930S914747012
EW931S914747025
EW902F914840006
EW1231F914847040
EW1246F914847073
EW1547F914847075
EW1030F914847079
EW1231F914847080
WI5200914877007
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen