AEG Electrolux Koolborstel Per Stuk Wasmachine 4006020343

€ 11,49
Op voorraad
Bestelnummer
220-000-0823

AEG / Electrolux koolborstel voor de wasautomaat. Afmetingen houder : 46mm klem : 5mm. Koolborstel: 80 x 37 x 21 mm. Zitten 2 dezelfde in het apparaat . koolborstel wordt per stuk verkocht

Omschrijving product

Lavamat4750.

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer220-000-0823
MerkAEG, Electrolux, Marijnen, Zanker, Zanussi
Origineel nummer4006020343
Verpakkingsaantal1
EAN7321426009983
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
ELECTROLUX
EW1480F91400277800
EW1680F91400277900
EWF148091400255300
EWF158091400234300
EWF178091400234400
AEG
L8640191400269600
LAVALOGIC140091400273000
LAVALOGIC140091400261100
LAVALOGIC140091400273100
LAVALOGIC140091400277300
LAVALOGIC140091400261200
LAVALOGIC140091400254900
LAVALOGIC160091400273300
LAVALOGIC160091400262000
LAVALOGIC160091400277200
LAVALOGIC160091400261400
LAVALOGIC160091400274900
LAVALOGIC160091400273400
LAVALOGIC160091400254800
LAVALOGIC160091400273500
LAVALOGIC160091400273200
LAVALOGIC160091400276600
LAVALOGIC160091400261300
LAVALOGIC180091400272700
LAVALOGIC180091400254700
LAVALOGIC180091400260800
LAVALOGIC180091400272800
LAVALOGIC180091400260900
LAVALOGIC180091400272900
LAVALOGIC180091400272600
LAVAMAT91400257400
LAVAMAT91400206700
LAVAMAT91400234000
LAVAMAT150091400235500
LAVAMAT185091400261000
LAVAMAT265605299009
LAVAMAT265W60529901400
LAVAMAT265WD60529900900
LAVAMAT26760529901900
LAVAMAT27560529920800
LAVAMAT27560529930800
LAVAMAT275W60529900800
LAVAMAT4091091376028100
LAVAMAT463605297085
LAVAMAT463605297086
LAVAMAT463BZ60529708500
LAVAMAT463W60529709600
LAVAMAT463W60529708600
LAVAMAT465605299005
LAVAMAT465W60529900500
LAVAMAT465W60529901300
LAVAMAT46760529901800
LAVAMAT473605297083
LAVAMAT473605297094
LAVAMAT473BZ60529708300
LAVAMAT473W60529709700
LAVAMAT473W60529709400
LAVAMAT475605299002
LAVAMAT47560529901700
LAVAMAT475W60529900200
LAVAMAT483605297078
LAVAMAT483605297077
LAVAMAT483BZ60529707700
LAVAMAT483W60529707800
LAVAMAT485605299015
LAVAMAT48560529901500
LAVAMAT493605297076
LAVAMAT493605297075
LAVAMAT493BZ60529707500
LAVAMAT493W60529707600
LAVAMAT495605299001
LAVAMAT495W60529900100
LAVAMAT495W60529910100
LAVAMAT495WNS60529910100
LAVAMAT7063091400233200
LAVAMAT7276091400270400
LAVAMAT7473091400243900
LAVAMAT7473091400232900
LAVAMAT7473091400232800
LAVAMAT7476091400270300
LAVAMAT7476091400249900
LAVAMAT7476991400250000
LAVAMAT7656091400262100
LAVAMAT7656091400262101
LAVAMAT7664091400257900
LAVAMAT7666091400262300
LAVAMAT7666591400262400
LAVAMAT7666591400262200
LAVAMAT7666591400262201
LAVAMAT7666991400262500
LAVAMAT7666991400274000
LAVAMAT7676091400261700
LAVAMAT7676091400267300
LAVAMAT7676091400258800
LAVAMAT7676891400266700
LAVAMAT7676991400258000
LAVAMAT7676991400250100
LAVAMAT7678091400239300
LAVAMAT7679091400270500
LAVAMAT8273091400207301
LAVAMAT8273091400223100
LAVAMAT8273091400223200
LAVAMAT8273091400214100
LAVAMAT8273091400227000
LAVAMAT8273091400207300
LAVAMAT8273091400214101
LAVAMAT8274091400228900
LAVAMAT8274091400232700
LAVAMAT8274191400255900
LAVAMAT8274191400237800
LAVAMAT8274191400251000
LAVAMAT8274191400256100
LAVAMAT8373991400223000
LAVAMAT8374991400229000
LAVAMAT8473091400207200
LAVAMAT8473091400201301
LAVAMAT8473091400208200
LAVAMAT8473091400203700
LAVAMAT8473091400207201
LAVAMAT8473091400208201
LAVAMAT8473091400203701
LAVAMAT8473091400201300
LAVAMAT8474091400232300
LAVAMAT8474091400226400
LAVAMAT8474191400255800
LAVAMAT8474191400250900
LAVAMAT8474591400257600
LAVAMAT8474591400248900
LAVAMAT8474991400247600
LAVAMAT8474991400247601
LAVAMAT8476091400241400
LAVAMAT8476091400249500
LAVAMAT8476091400257300
LAVAMAT8476091400256500
LAVAMAT8476091400249501
LAVAMAT8476091400257800
LAVAMAT8573091400208100
LAVAMAT8573891400216500
LAVAMAT8573991400219100
LAVAMAT8573991400201200
LAVAMAT8574891400226600
LAVAMAT8574991400226500
LAVAMAT8574991400237100
LAVAMAT8576991400241500
LAVAMAT8576991400256300
LAVAMAT865091400267600
LAVAMAT8666091400251400
LAVAMAT8666091400255700
LAVAMAT8673091400213100
LAVAMAT8673091400214800
LAVAMAT8673091400201100
LAVAMAT8673091400207900
LAVAMAT8673091400214000
LAVAMAT8673091400203400
LAVAMAT8673091400209500
LAVAMAT8673091400212800
LAVAMAT8673091400227100
LAVAMAT8673491400222600
LAVAMAT8673891400208000
LAVAMAT8674091400241701
LAVAMAT8674091400233800
LAVAMAT8674091400226300
LAVAMAT8674091400232400
LAVAMAT8674091400240400
LAVAMAT8674091400233900
LAVAMAT8674091400241700
LAVAMAT8674191400237700
LAVAMAT8674191400256200
LAVAMAT8674191400256000
LAVAMAT8674191400240500
LAVAMAT8674491400234200
LAVAMAT8674891400234100
LAVAMAT8676091400253501
LAVAMAT8676091400257700
LAVAMAT8676091400249301
LAVAMAT8676091400265600
LAVAMAT8676091400241300
LAVAMAT8676091400249401
LAVAMAT8676091400261800
LAVAMAT8676091400253500
LAVAMAT8676091400256400
LAVAMAT8676491400257200
LAVAMAT8676891400257500
LAVAMAT8765691400276500
LAVAMAT8773991400202402
LAVAMAT8773991400202400
LAVAMAT8773991400202401
LAVAMAT8873091400203601
LAVAMAT8873091400209800
LAVAMAT8873091400203801
LAVAMAT8873091400209801
LAVAMAT8873091400203802
LAVAMAT8873091400203600
LAVAMAT8873091400209802
LAVAMAT8873091400203800
LAVAMAT8873991400215901
LAVAMAT8873991400215902
LAVAMAT88739WB91400215900
LAVAMAT8874091400235400
LAVAMAT8874991400238100
LAVAMAT8883091400210700
LAVAMAT8883091400213702
LAVAMAT8883091400203501
LAVAMAT8883091400213402
LAVAMAT8883091400207100
LAVAMAT8883091400209401
LAVAMAT8883091400220101
LAVAMAT8883091400205701
LAVAMAT8883091400212900
LAVAMAT8883091400214700
LAVAMAT8883091400212701
LAVAMAT8883091400201000
LAVAMAT8883091400207800
LAVAMAT8883091400210701
LAVAMAT8883091400213900
LAVAMAT8883091400203502
LAVAMAT8883091400213700
LAVAMAT8883091400207101
LAVAMAT8883091400209402
LAVAMAT8883091400213400
LAVAMAT8883091400220102
LAVAMAT8883091400205702
LAVAMAT8883091400212901
LAVAMAT8883091400214701
LAVAMAT8883091400212702
LAVAMAT8883091400201001
LAVAMAT8883091400207801
LAVAMAT8883091400210702
LAVAMAT8883091400213901
LAVAMAT8883091400213701
LAVAMAT8883091400203500
LAVAMAT8883091400207102
LAVAMAT8883091400213401
LAVAMAT8883091400209400
LAVAMAT8883091400212902
LAVAMAT8883091400214702
LAVAMAT8883091400220100
LAVAMAT8883091400231500
LAVAMAT8883091400205700
LAVAMAT8883091400201002
LAVAMAT8883091400207802
LAVAMAT8883091400212700
LAVAMAT8883091400213902
LAVAMAT8884091400233700
LAVAMAT8884091400238000
LAVAMAT8884091400226201
LAVAMAT8884091400232600
LAVAMAT8884091400258900
LAVAMAT8884091400240600
LAVAMAT8884091400245600
LAVAMAT8884091400250800
LAVAMAT8884091400237300
LAVAMAT8884091400270600
LAVAMAT8884091400240900
LAVAMAT8884091400238500
LAVAMAT8884091400233400
LAVAMAT8884091400237900
LAVAMAT8884091400237600
LAVAMAT8884091400226200
LAVAMAT8884091400232500
LAVAMAT8884091400238700
LAVAMAT898EWI60529920500
LAVAMATCARAT26860529901600
LAVAMATCARAT468AN60529708400
LAVAMATCARAT468W60529709100
LAVAMATCARAT468W60529900700
LAVAMATCARATENTURY91400266200
LAVAMATDERBYLINE91400243000
LAVAMATGENIUSSL91400255000
LAVAMATPPROV98634510500
LAVAMATPPROF98634510300
LAVAMATPPROF98634510100
LAVAMATPPROF98634510500
LAVAMATR2550F91400247200
LAVAMATR265091400247100
LAVAMATR285091400247400
LAVAMATSTARLIGHT91400218000
LAVAMATSUCCESS91400224000
LAVAMATVPROF98634510600
LAVAMATVPROF98634510400
LAVAMATVPROF98634510200
LAVAMATW72091400218300
LAVAMATW73091400221700
LAVAMATW73091400217500
LAVAMATW80091400250700
LAVAMATW80891400222800
LAVAMATW83091400221001
LAVAMATW83091400218900
LAVAMATW83091400216700
LAVAMATW83091400221100
LAVAMATW83091400217400
LAVAMATW83091400221000
LAVAMATW83091400217401
LAVAMATW83191400216600
LAVAMATW83391400221800
LAVAMATW83491400221900
LAVAMATW83591400222900
LAVAMATW83591400221400
LAVAMATW85091400257000
LAVAMATW85091400252500
LAVAMATW85091400250600
LAVAMATW85391400260200
LAVAMATW85591400260300
LAVAMATW85791400254100
LAVAMATW85991400254000
LAVAMATW88091400215700
LAVAMATW93791400260100
AEG ELECTROLUX
LAVALOGIC160091400279700
ZANKER
PF769091400279900
REX
RL75TV91376012100
ZANUSSI
TL806V91376019100
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen