AEG Electrolux Filter Condensor Droger 1123553107

€ 18,97
Op voorraad
Bestelnummer
220-000-0993

AEG / Electrolux / Marijnen / Zanussi / Zanker filter voor condensor wasdroger. Afmetingen : 230 x 62 x 150 mm. Dit onderdeel is veranderd naar een complete set, frame waar de filter in vast zit. Dikke mat is niet meer leverbaar.

Omschrijving product

LTH59800, Gemodificeerd Tov Oude Systeem Dikke Filter Komt Niet Meer.

Specificaties product
Specificaties product
Bestelnummer220-000-0993
MerkAEG, Electrolux, Marijnen, Zanker, Zanussi
Origineel nummer1123553107
Verpakkingsaantal1
EAN7321420280210
Geschikt voor

Past dit onderdeel in u apparaat?

TypenummerFabrieksnummer
ZANKER
9873010091609651800
9873010091609651801
9873010091609651801
9873010091609651800
KTH73701PE91609691000
KTH73701PE91609691001
WPK9211791609677700
WPK9211791609677701
WPK9211791609677702
WPK9211791609677700
WPK9211791609677701
WPK9211791609677702
WPKX900091601709000
WPKX900091601216900
WPKX900091609603700
ZAKWPK92227HP16T91609685300
ZAKWPK92227HP16T91609685300
ELECTROLUX
EDH637091601215300
EDH637091601707400
EDH637091609600400
EDH97941W91609677500
EDH97941W91609664700
EDH97950W91609633301
EDH97950W91609648600
EDH97950W91609643800
EDH97950W91609646000
EDH97950W91609648601
EDH97950W91609643801
EDH97950W91609633300
EDH97950W91609646001
EDH97950WENVHP91609646001
EDH97951W91609664300
EDH97951W91609667400
EDH97951W91609688600
EDH97951W91609663100
EDH97957W91609667100
EDH97960W91609655100
EDH97960W91609652201
EDH97960W91609655101
EDH97960W91609652800
EDH97960W91609652801
EDH97960W91609652200
EDH97961W91609665200
EDH97961W91609665300
EDH97961W91609665000
EDH97961W91609664000
EDH97961W91609665100
EDH97961W91609664800
EDH97961W91609664200
EDH97980W91609654500
EDH97980W91609654400
EDH97981W91609686400
EDH97981W91609684800
EDH97981W91609675400
EDH98981W91609698000
EDH98981W91609685000
EDH98981W91609685200
EDH98981W91609697400
EDH637091609600400
EDH637091601215300
EDH637091601707400
EDH97941W91609664700
EDH97941W91609677500
EDH97950W91609633300
EDH97950W91609646000
EDH97950W91609633301
EDH97950W91609648600
EDH97950W91609643800
EDH97950W91609648601
EDH97950W91609643801
EDH97951W91609688600
EDH97951W91609663100
EDH97951W91609664300
EDH97951W91609667400
EDH97957W91609667100
EDH97960W91609655100
EDH97960W91609652201
EDH97960W91609655101
EDH97960W91609652800
EDH97960W91609652801
EDH97960W91609652200
EDH97961W91609665200
EDH97961W91609664800
EDH97961W91609665300
EDH97961W91609665000
EDH97961W91609664000
EDH97961W91609665100
EDH97961W91609664200
EDH97980W91609654500
EDH97980W91609654400
EDH97981W91609686400
EDH97981W91609675400
EDH97981W91609684800
EDH98981W91609697400
EDH98981W91609698000
EDH98981W91609685000
EDH98981W91609685200
TWSL6E10091609628000
TWSL6E10091609628001
TWSL6E10191609654300
TWSL6E10291609664900
TWSL6S700091609676600
TWSL6S700091609666200
TWSL6E10091609628000
TWSL6E10091609628001
TWSLEEV10191609656400
TWSLEEV10291609676700
AEG ELECTROLUX
LAVATHERM5980091601705600
LAVATHERM5980091601711000
LAVATHERM5980091601214800
LAVATHERM5980091601213100
LAVATHERM5980091601707000
LAVATHERM5980091601705700
LAVATHERM5980091601217600
LAVATHERM5980091601216000
LAVATHERM5980091601215100
LAVATHERM5980091601708100
LAVATHERM5980091601213800
LAVATHERM5980091601707200
LAVATHERM5980091601706300
LAVATHERM5980091601218900
LAVATHERM5980091601216400
LAVATHERM5980091601709700
LAVATHERM5980091601708500
LAVATHERM5980091601214700
LAVATHERM5980091601213000
LAVATHERM5980091601706900
LAVATHERM8040TW91601215200
LAVATHERM8040TW91601707300
LTH5980091601705600
LTH5980091601215100
LTH5980091601213100
LTH5980091601708500
LTH5980091601213800
LTH5980091601707000
LTH5980091601705700
LTH5980091601217600
LTH5980091601214700
LTH5980091601709700
LTH5980091601216000
LTH5980091601707200
LTH5980091601706300
LTH5980091601218900
LTH5980091601214800
LTH5980091601213000
LTH5980091601711000
LTH5980091601216400
LTH5980091601708100
LTH5980091601706900
LTH8040TW91601215200
LTH8040TW91601707300
T5980091609378700
T5980091609611700
T5980091609600100
T5980091609378800
T5980091609611800
T5980091609604500
T5980091609378600
T5980091609600900
T5980091609379600
T5982091609642200
T5982091609646201
T5982091609601400
T5982091609646300
T5982091609642000
T5982091609646301
T5982091609636500
T5982091609646200
T5982991609645900
T5983091609646100
T5983091609646101
T5983991609649000
T5983991609649001
T5984091609619000
T5984091609624600
T5984091609617601
T5984091609622601
T5984091609621300
T5984091609620301
T5984091609620200
T5984091609619001
T5984091609624601
T5984091609618700
T5984091609621301
T5984091609620900
T5984091609620201
T5984091609619600
T5984091609626200
T5984091609618701
T5984091609622600
T5984091609617600
T5984091609620901
T5984091609620300
T5984091609619601
T5984091609626201
T5985091609653200
T5985091609652900
T5985091609653600
T5985091609653300
T5985091609653000
T5985091609653700
T5985091609653400
T5985091609653100
T5985091609653800
T5985091609653500
T5985291609657400
T5985991609654100
T5986091609662000
T5986091609662100
T5986091609675700
T5986091609662200
T5986891609662300
T5987EX91609661500
T5987091609661700
T5987091609661800
T5987791609661600
T5988091609675500
T5988091609663200
T5988091609662700
T5988091609663300
T5988091609662900
T5980091609600100
T5980091609378700
T5980091609611800
T5980091609600900
T5980091609378800
T5980091609604500
T5980091609379600
T5980091609378600
T5980091609611700
T5982091609646201
T5982091609642000
T5982091609646300
T5982091609642200
T5982091609601400
T5982091609646200
T5982091609636500
T5982991609645900
T5983091609646100
T5983091609646101
T5984091609617601
T5984091609624600
T5984091609621300
T5984091609620301
T5984091609622601
T5984091609620200
T5984091609619001
T5984091609618700
T5984091609624601
T5984091609621301
T5984091609620900
T5984091609620201
T5984091609619600
T5984091609618701
T5984091609626200
T5984091609617600
T5984091609622600
T5984091609620901
T5984091609620300
T5984091609619601
T5984091609619000
T5984091609626201
T8030TW91609645200
T8030TW91609645201
T8031TW91609661900
T8030TW91609645200
T8030TW91609645201
T8040TW91609602800
TN9547091609637300
TN9547091609637301
TN9547991609644300
TN9547991609644301
TN9557091609653900
TN9557991609654000
TN9567091609662500
TN9567191609662600
TN9587091609663600
TN9587191609663700
TN9547091609637300
TN9547091609637301
TN9547991609644301
TN9547991609644300
TP7040TWF91609688300
ZANUSSI
THE475091609684000
THE485091609679000
THE485191609702300
THES700091609714800
THES700091609687400
ZTH47591609704400
ZTH47591609704500
ZTH48591609678900
ZTH48591609678700
ZTH48591609699200
ZTH48591609716300
ZTH48591609678800
ZTH48591609715200
ZTH48591609699201
ZTH48591609678801
ZTH48591609715201
ZTH485C91609702000
ZTH485C91609702001
ZTH48891609702100
ZTH48891609715400
ZTH48891609702200
ZTH47591609704400
ZTH47591609704500
ZTH48591609716300
ZTH48591609699201
ZTH48591609678801
ZTH48591609715200
ZTH48591609678900
ZTH48591609678700
ZTH48591609715201
ZTH48591609699200
ZTH48591609678800
ZTH485C91609702001
ZTH485C91609702000
ZTH48891609702100
ZTH48891609702200
ZTH48891609715400
ZTHB47591609722100
ZTHB48591609723100
ZTHB48591609721400
ZTHB48591609722200
ZTHB48891609722300
ZTHB47591609722100
ZTHB48591609723100
ZTHB48591609721400
ZTHB48591609722200
ZTHB48891609722300
ZANKER-ELECTROLUX
WPKX900091601709000
Beoordeling door klanten: 9,2 / 10 1000 beoordelingen